WSPÓŁPRACA NISSANA Z LIGĄ MISTRZÓW!

Dodano dnia: 12.08.14 o godzinie 15:32

Nissan rozpoczyna współpracę partnerską z Ligą Mistrzów od meczu o Superpuchar UEFA 2014

Innowacyjna współpraca partnerska między firmą Nissan a Ligą Mistrzów UEFA rozpoczyna się od meczu o Superpuchar UEFA 2014, wraz z inauguracją programu Engineers of Excitement. Superpuchar UEFA – o który na stadionie Cardiff City będą walczyć Real Madrid CF i Sevilla FC – zapowiada się jako emocjonujący początek innowacyjnej współpracy Nissana z Ligą.

„Ekscytujące innowacje” to podstawa programu Engineers of Excitement, który ma zapewnić emocje zarówno na boisku, jak i poza nim, oraz zwiększyć intensywność przeżyć kibiców obserwujących najbardziej prestiżowe klubowe rozgrywki piłkarskie w Europie.

W związku z tą inauguracją Nissan ma przyjemność ogłosić, że nawiązał również współpracę z trzykrotnym zwycięzcą Ligi Mistrzów UEFA Andrésem Iniestą oraz kapitanem drużyny Paris Saint-Germain i reprezentacji Brazylii Thiago Silvą. Gwiazdy futbolu będą ambasadorami Nissana przy Lidze Mistrzów UEFA i odegrają kluczową rolę w nowej kampanii reklamowej firmy, która rozpocznie się w sierpniu.

Superpuchar UEFA jest dla Nissana pierwszym doświadczeniem ze współpracy partnerskiej z UEFA, dlatego bardzo cieszymy się z naszego zaangażowania w organizację tego prestiżowego meczu” – powiedział Bastien Schupp, wiceprezes ds. marketingu Nissan Europe. „„Innovation that excites” to motto Nissana, a celem naszej współpracy z UEFA jest wspólne przesunięcie granic oraz tworzenie prawdziwych innowacji i zapewnienie ekscytujących przeżyć kibicom z różnych krajów„.

Jedną z akcji Nissana i UEFA na rzecz fanów futbolu z całego świata było przekazanie 600 bezpłatnych biletów lokalnym młodzieżowym klubom sportowym. Dzięki temu gestowi dzieci z całej Południowej Walii mogą, wspólnie z rodzicami, obejrzeć mecz o Superpuchar UEFA, nie ponosząc żadnych kosztów. Ponadto Nissan umożliwił jednej rodzinie wstęp na trybuny stadionu Cardiff City w czasie przedmeczowego treningu drużyn Real Madrid CF i Sevilla FC.

Jako oficjalny globalny partner motoryzacyjny Ligi Mistrzów UEFA firma Nissan zorganizowała konwój trzech crossoverów Qashqai, które od 1 sierpnia przez 12 dni krążyły między walijskimi miastami i miasteczkami, obwożąc trofea Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europejskiej Ligi UEFA oraz Superpucharu UEFA po tym regionie. W trakcie przystanków w takich miastach jak Newport, Wrexham, Bangor City, Aberystwyth, Llanelli i Cardiff oraz w salonie marki w Walii Nissan prezentował kibicom trzy najważniejsze piłkarskie trofea. Firma uczestniczyła w ten sposób w budowaniu atmosfery przed meczem o Superpuchar UEFA w czasie, kiedy kraj przygotowuje się do jednego z najbardziej prestiżowych wieczorów w europejskim kalendarzu piłkarskim.

Jednym z elementów oprawy towarzyszącej rywalizacji o Superpuchar UEFA jest oficjalna Strefa Kibica na popularnym deptaku The Hayes w stolicy Walii. W strefie tej, czynnej w dniach 9-12 sierpnia, Nissan silnie zaznaczył swoją obecność, prezentując swoje dwa najbardziej innowacyjne pojazdy – Nissana LEAF oraz NISMO LEAF RC – a także dwa ogólnodostępne symulatory GT Academy, na których każdy mógł sprawdzić, jak radzi sobie za kierownicą. Przez cztery dni Nissan oferował także liczne możliwości sfotografowania się w tzw. rzeczywistości rozszerzonej oraz konkursy, w których nagrodami były gadżety związane z Ligą Mistrzów UEFA.

Nissan jest oficjalnym globalnym sponsorem motoryzacyjnym Superpucharu UEFA i Ligi Mistrzów UEFA na podstawie umowy zawartej na okres od sezonu 2014/2015 do 2017/2018. Współpraca z Ligą Mistrzów UEFA to kolejny przykład rosnącego zaangażowania Nissana w globalny sport. Japońska marka jest już między innymi sponsorem Igrzysk Olimpijskich Rio 2016, drużyn olimpijskich Wielkiej Brytanii i Meksyku, Pucharu Narodów Afryki, NCAA Football, Heisman Trophy, Kanadyjskiej Ligi Futbolu oraz sportowych ambasadorów, w tym zdobywców złotych medali olimpijskich Usaina Bolta i sir Chrisa Hoya.

LIGA2

Źródło: NSCEE http://www.newsroom.nissan-europe.com

 

Odyssey Warszawa

ul. GÓRCZEWSKA 32
01-147 WARSZAWA
tel. 22 533 55 55
[email protected]

Odyssey Częstochowa

ul. BUGAJSKA 6/8
42-200 CZĘSTOCHOWA
tel. 34 368 21 22
[email protected]

Odyssey Kielce

ul. 1 MAJA 254
25-646 KIELCE
tel. 41 300 70 70
[email protected]

Odyssey Lublin

DROGA MĘCZENNIKÓW MAJDANKA 74A
20-325 LUBLIN
tel. 81 475 47 54
[email protected]

SERWIS BLACHARSKI

ul. JAGIELLOŃSKA 55
03-301 WARSZAWA
tel. 22 811 80 90
[email protected]

SAMOCHODY UŻYWANE

ul. GÓRCZEWSKA 32
01-147 WARSZAWA
tel. 22 533 55 55
[email protected]
Płatności kartą i gotówką do kwoty 10 000 zł Nissan Odyssey - Płatności

created & designed by Trendmark
Nissan Odyssey