Nissan X-Trail
Już od 107 440 zł i

Nissan X-Trail

Umów się na Jazdę Próbną

  Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. na 144, poz.1201 z późn.zm). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

  Przygoda wzywa!

  Weekendowe wypady czy codzienna jazda? Nowy Nissan X-Trail z odważną stylistyką i innowacyjnymi technologiami sprosta każdym warunkom. Nowy X-Trail z rozstawem osi o 75 mm większym od swojego poprzednika i szerokością większą o 40 mm oferuje bardziej przestronną kabinę pasażera.

  Nowy Nissan X-Trail oferuje również całą gamę systemów bezpieczeństwa wspierających kierowcę w każdych warunkach. Pakiet Bezpieczeństwa to między innymi: ostrzeżenie o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, elektryczny hamulec awaryjny, rozpoznawanie znaków drogowych, adaptacyjne światła drogowe. W przypadku szybkiego wchodzenia w zakręty aktywna kontrola toru jazdy utrzymuje pojazd na obranym torze, natomiast system aktywnej kontroli ruchów nadwozia poprawia komfort doskonale tłumiąc nierówności nawierzchni.

  xtrail2KOMFORT I WYGODA

  Zastosowany w Murano napęd All Mode 4×4-i to cenny element wyposażenia z zakresu bezpieczeństwa. Kluczowa cecha układu jest umiejętność skutecznego rozkładu momentu obrotowego na każde z kół. System ESP (elektroniczny system stabilizacji toru jazdy) sprawia, że samochód lepiej reaguje na manewry kierowcy i jest bardziej dynamiczny, co czyni układ All Mode 4×4-i zaawansowanym technologicznie elementem wyposażenia, zapewniającym optymalne własności jezdne.

  Zintegrowany z napędem na cztery koła system ABS, czujnikami pozostającymi w kontakcie z kluczowymi układami, Nissan Murano zapewnia reakcje samochodu zgodne z życzeniami kierowcy.

  System wspomagania nagłego hamowania wykrywa konieczność hamowania awaryjnego i natychmiast przydziela maksymalną siłę na hamulce. EBD ( elektroniczny system rozdziału siły hamowania) dostosowuje siłę hamowania hamulców przednich i tylnych w zależności od rozkładu obciążenia samochodu. Z kolei system ABS zapobiega blokowaniu kół, umożliwiając prowadzenie bez poślizgu.

  Karoseria Nissana Murano wykonana jest z wysokowytrzymałej stali, natomiast bezpieczeństwo wewnątrz pojazdu zapewnia zestaw poduszek powietrznych (AABS). 

  Pomysłowa konstrukcja drugiego rzędu foteli. Dzięki systemowi elastycznej konfiguracji foteli, Nissan X-Trail oferuje w drugim rzędzie prawdziwą pierwszą klasę. Siedzenia dzielone w układzie 60/40 można przesunąć do przodu, powiększając przestrzeń bagażową, lub do tyłu, dając pasażerom więcej miejsca na nogi. Położenia pośrednie także są możliwe. Odchylenie oparcia do tyłu pomaga natomiast zrelaksować się w podróży. W X-Trailu można przewieźć przedmioty o długości do 2,6 m, a przestrzeń bagażowa umożliwia 18 konfiguracji jej aranżacji.

  Opcjonalny trzeci rząd siedzeń w modelu Nissan X-Trail jest dzielony w układzie 50/50, co zapewnia większą elastyczność przy przewożeniu osób oraz sprzętu. Złożone siedzenia tworzą z podłogą bagażnika jednolitą, płaska powierzchnię.  Elektrycznie otwierana klapa bagażnika i tylne drzwi otwierane pod kątem 77 stopni. Tylne drzwi Nissana X-Trail otwierające się pod kątem niemal 80 stopni ułatwiają umieszczenie w środku fotelika dziecięcego lub deski snowboardowej. Drzwi bagażnika z opcjonalnym elektrycznym sterowaniem można otworzyć umieszczonym na nich przyciskiem, inteligentnym kluczykiem lub przełącznikiem znajdującym się obok fotela kierowcy.

  xtrail1TECHNOLOGIA UŁATWIAJĄCA ŻYCIE

  Nowy Nissan X-Trail z aerodynamicznym nadwoziem, nowoczesnym silnikiem i innowacyjną przekładnia Xtronic maksymalizuje efektywność i osiągi. X-Trail napędzany jest zaawansowanym silnikiem wysokoprężnym 1.6, zapewniającym osiągi na poziomie większych jednostek tego typu przy ograniczonych wartościach zużycia paliwa i emisji CO₂. Automatyczny system Start/Stop wyłącza silnik, kiedy nie musi pracować, np. w czasie oczekiwania na światłach. Rozwiązanie to przyczynia się do obniżenia zużycia paliwa. W najnowszej wersji bezstopniowej przekładni Xtronic tarcie zostało zredukowane o 40%, a zakres przełożeń jest większy niż niektórych 8 stopniowych skrzyniach automatycznych. Nowy tryb eco umożliwia ograniczenie zużycia paliwa za jednym naciśnięciem przycisku. Powyższe rozwiązania oraz wysoka kultura pracy dają poczucie dużej elastyczności zespołu napędowego.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Inteligentne technologie zastosowane w nowym Nissanie X-Trail pomagają monitorować systemy pojazdu oraz jego otoczenie. System monitorowania ciśnienia w oponach, który informuje o spadku ciśnienia w ogumieniu, ostrzeżenie o zmęczeniu kierowcy – system, który wykrywa niepokojące objawy zmęczenia – senność i dekoncentrację kierowcy i sygnalizuje ostrzeżeniem na wyświetlaczu zintegrowanym z zestawem wskaźników. Rozpoznawanie znaków drogowych, adaptacyjne światła drogowe, układ kontroli dynamiki pojazdu (VDC), układ hamulcowy z ABS, układ wspomagania hamowania awaryjnego i opcjonalne systemy bezpieczeństwa takie jak elektryczny hamulec awaryjny, ostrzeżenie o pojeździe w martwym polu, ostrzeżenie o niezamierzonej zmianie pasa ruchu czy system kamer 360 stopni to systemy, które kompleksowo dbają o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących.

  NISSAN CONNECT

  Inteligentny i funkcjonalny system Nissan Connect jest wyposażony w bogata gamę funkcji, m.in. system audio ( Bluetooth, wejście iPod/USB), nawigację i zestaw głośnomówiący.

  Wymiary Nissan X-Trail
  Długość całkowita 4640 mm
  Szerokość całkowita 1820 mm (1830 mm z 19” felgami)
  Wysokość całkowita 1710 mm (1715 mm z bagażnikiem dachowym)
  Rozstaw osi 2705 mm
  Zużycie paliwa poszczególnych silników w cyklu mieszanym:
  silnik 1.6 dCi diesel 2 WD MT (130 KM) 4.9l/100 KM, silnik 1.6 dCi diesel 2 WD Xtronic (130 KM) 5.1l/100 km, silnik 1.6 dCi diesel 4WD MT (130 KM) 5.3l/100 km. Podane parametry mają charakter orientacyjny – na stopień zużycia paliwa ma wpływ szereg czynników, m.in. sposób jazdy, ukształtowanie terenu oraz warunki pogodowe
  Prezentowane w opisie dane, zdjęcia i parametry mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako oferta zawarcia umowy. W celu uzyskania szczegółów dotyczących cen i specyfikacji konkretnej wersji modelu prosimy o kontakt z Działem Samochodów Nowych.

  Pliki do pobrania

  Nissan Odyssey - Pliki Nissan X-Trail cennik Pobierz

  Galeria

  Nissan X-Trail - Nissan Odyssey

  Filmy

  Wszystkie materiały video, zdjęcia, grafiki i znaki towarowe są wyłączną własnością spółki Nissan Motor Co., Ltd. i/lub jej spółek zależnych (zwanych dalej łącznie "Nissan") lub własnością osób trzecich, które udzieliły zgody dla Nissan na ograniczone korzystanie z tych materiałów. Wszystkie materiały mają charakter wyłącznie poglądowy i informacyjny, i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. Więcej informacji i pełny regulamin znajduje się na stronie:http://newsroom.nissan-europe.com

  Oferty specjalne

  ZIMOWA OFERTA SERWISOWA

  Szczegóły

  NISSAN MICRA AUTA OD RĘKI OD RĘKI!

  Szczegóły

  NISSAN JUKE AUTA OD RĘKI!

  Szczegóły

  NISSAN LEAF AUTA OD RĘKI!

  Szczegóły

  NOWY NISSAN QASHQAI AUTA OD RĘKI!

  Szczegóły

  NISSAN X-TRAIL AUTA OD RĘKI!

  Szczegóły

  Odyssey Warszawa

  ul. GÓRCZEWSKA 32
  01-147 WARSZAWA
  tel. 22 533 55 55
  [email protected]

  Odyssey Pruszków

  al. JEROZOLIMSKIE 466
  05-800 PRUSZKÓW
  tel. 22 730 36 00
  [email protected]

  Odyssey Częstochowa

  ul. BUGAJSKA 6/8
  42-200 CZĘSTOCHOWA
  tel. 34 366 43 00
  [email protected]

  Odyssey Kielce

  ul. 1 MAJA 254
  25-646 KIELCE
  tel. 41 300 70 70
  [email protected]

  Odyssey Lublin

  DROGA MĘCZENNIKÓW MAJDANKA 74A
  20-325 LUBLIN
  tel. 22 533 55 90
  [email protected]

  SERWIS BLACHARSKI

  ul. JAGIELLOŃSKA 55
  03-301 WARSZAWA
  tel. 22 811 80 90
  [email protected]

  SAMOCHODY UŻYWANE

  ul. GÓRCZEWSKA 32
  01-147 WARSZAWA
  tel. 22 533 55 55
  [email protected]
  Płatności kartą i gotówką do kwoty 10 000 zł Nissan Odyssey - Płatności

  created & designed by Trendmark
  Nissan Odyssey