Nissan Qashqai
Już od 77 030 zł i

Nissan Qashqai

Umów się na Jazdę Próbną

 Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. na 144, poz.1201 z późn.zm). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

Oczekuj więcej.

Stworzony od podstaw nowy Nissan Qashqai powstał w celu spełnienia wymagań i oczekiwań nowej generacji nabywców crossoverów. Wykorzystując opinie i pomysły pochodzące od dwóch milionów posiadaczy pierwszej generacji tego modelu, Nissan stworzył pojazd, który stanowi doskonałe połączenie perfekcyjnej formy z bogatą treścią.

Każdy element Nowego Nissana Qashqai został zaprojektowany na nowo, od bardziej przestronnej kabiny, przez wyższą jakość materiałów i bardziej praktyczne rozwiązania, po nową gamę turbodoładowanych silników, które są bardziej oszczędne niż kiedykolwiek. To on zapoczątkował rewolucję, a teraz powrócił z nową, odważną stylistyką, zaawansowaną technologią, najnowocześniejszymi usługami łączności oraz dynamicznymi właściwościami jezdnymi i systemami zapewniającymi kierowcy całkowitą kontrolę nad pojazdem.

SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA NISSAN SAFETY SHIELD

Nissan Qashqai oferuje pełen pakiet czynnych i biernych systemów bezpieczeństwa w postaci systemu Nissan Safety Shield oraz 6 – przednich, bocznych oraz kurtynowych poduszek powietrznych. Wykorzystując kamery i czujniki, nowy model Nissan Qashqai chroni swoich pasażerów za pomocą ośmiu systemów. Zapewniają one pewność siebie za kierownicą i zapewniają kontrolę w każdej sytuacji.

Adaptacyjne światła drogowe – np. podczas jazdy poza miastem nowoczesny system maksymalizuje widoczność, uruchamiając światła drogowe i obniżając je w chwili wykrycia pojazdu nadjeżdżającego z naprzeciwka lub pojazdu podążającego w tym samym kierunku, który znajduje się w dużej odległości. Dzięki pełnym reflektorom LED-owym Nissan Qashqai zapewnia szersze i lepiej doświetlone pole widzenia po zmroku.

Ostrzeżenie o niezamierzonej zmianie pasa ruchu – jeśli samochód zacznie zjeżdżać z obranego pasa ruchu , kierowca zostanie ostrzeżony o niebezpieczeństwie wtargnięcia na inny pas chyba, że zostanie uruchomiony kierunkowskaz. System ten potrafi wykrywać nawet stare oznaczenia na drodze, a jego czułość regulowana jest automatycznie w zależności od rodzaju dróg, dopasowując się do stylu jazdy narzuconego przez panujące warunki.

Rozpoznawanie znaków drogowych – ten system informuje kierowcę o ograniczeniach prędkości poprzez identyfikację znaków drogowych podczas jazdy. Elektryczny hamulec awaryjny – gdy zajdzie ryzyko kolizji z samochodem znajdującym się przed Nissanem Qashqai, specjalny system wyemituje ostrzeżenie dźwiękowe i wizualne. Jeśli kierowca nie zareaguje, automatyczny system uruchomi hamowanie awaryjne.

Ostrzeżenie o poruszających się obiektach – ta funkcja informuje kierowcę o obiektach, dzieciach czy zwierzętach poruszających się wokół samochodu.

Ostrzeżenie o pojeździe w martwym polu – jeśli z boku Nissana Qashqai, w martwym polu lusterka bocznego, znajduje się inny pojazd, wewnątrz samochodu pojawi się dyskretny sygnał świetlny. Jeśli kierowca zasygnalizuje zmianę pasa ruchu, a inny pojazd znajduje się w niebezpiecznie małej odległości, światło zacznie pulsować i wyemitowany zostanie sygnał dźwiękowy.

Ostrzeżenie o zmęczeniu kierowcy – specjalny system ocenia poziom koncentracji i zmęczenia kierowcy w zależności od sposobu jazdy i ostrzega o konieczności zrobienia przerwy za pomocą sygnału dźwiękowego i wizualnego.


APLIKACJE POKŁADOWE NISSAN CONNECT

Inteligentny i funkcjonalny system Nissan Connect oferuje bogatą gamę funkcji, których obsługa jest prosta za sprawą ekranu dotykowego o przekątnej 7”, z powłoka antyrefleksyjną. Łączy on w sobie funkcje systemu audio, nawigacji i komunikacji, najnowocześniejsze opcje łączności oraz możliwość współpracy ze smartfonem.


qash1

SYSTEM KAMER 360 STOPNI

Wykorzystujący 4 kamery system kamer 360 stopni zapewnia kierowcy panoramiczny obraz modelu Nissan Qashqai, znacząco ułatwiając cofanie i parkowanie – zarówno parkowanie równoległe jak i na wytyczonych miejscach parkingowych. Aby sprawdzić układ otoczenia, można skorzystać z opcji widoku z lotu ptaka, następnie skorzystać z różnorodnych widoków pomocnych podczas manewrowania.

qash2

BAGAŻNIK – PRZESTRONNE PRZECHOWYWANIE

Po złożeniu tylnej kanapy Nissan Qashqai posiada płaską podłogę w przestrzeni bagażowej, ułatwiając ładowanie i rozładowywanie długich przedmiotów. Pod podłogą znajduje się ukryty schowek, w sam raz na cenne przedmioty. Natomiast gdy fotele znajdują się w normalnym położeniu, przegroda bagażnika umożliwia konfigurację przestrzeni bagażowej na 16 sposobów. Duże możliwości aranżacji przestrzeni bagażowej w Nissanie Qashqai zapewniają praktyczne i innowacyjne rozwiązania do przewożenia najróżniejszych przedmiotów.

Wymiary Nissan Qashqai
Długość całkowita 4370 mm
Rozstaw osi 2646 mm
Szerokość całkowita 1800 mm
Wysokość całkowita 1595 mm.
Zużycie paliwa poszczególnych silników w cyklu mieszanym:
silnik 1.2 DIG-T MT (115 KM) 5.6l/100 km, silnik 1.2 DIG-T Xtronic (115 KM) 5.6l/100 km, silnik 1.6 DIG-T (163 KM) 5.8l/100 km, silnik 1.5 dCi MT (110 KM) 3.8l/100 km, silnik 1.6 dCi MT (130 km) 4.4l/100 km, silnik 1.6 dCi (130 KM) Xtronic 4.6l/100 km, silnik 1.6 dCi MT (130 KM) All Mode 4×4-i 4.9l/100 km. Podane parametry mają charakter orientacyjny – na stopień zużycia paliwa ma wpływ szereg czynników, m.in. sposób jazdy, ukształtowanie terenu oraz warunki pogodowe
Prezentowane w opisie dane, zdjęcia i parametry mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako oferta zawarcia umowy. W celu uzyskania szczegółów dotyczących cen i specyfikacji konkretnej wersji modelu prosimy o kontakt z Działem Samochodów Nowych.

Pliki do pobrania

Nissan Odyssey - Pliki CENNIK NISSAN QASHQAI Pobierz
Nissan Odyssey - Pliki Broszura Nissan Qashqai Pobierz
Nissan Odyssey - Akcesoria Akcesoria Nissan Qashqai Pobierz

Galeria

Nissan Qashqai - Nissan Odyssey
Nissan Qashqai - Nissan Odyssey
Nissan Qashqai - Nissan Odyssey
Nissan Qashqai - Nissan Odyssey
Nissan Qashqai - Nissan Odyssey
Nissan Qashqai - Nissan Odyssey
Nissan Qashqai - Nissan Odyssey
Nissan Qashqai - Nissan Odyssey
Nissan Qashqai - Nissan Odyssey
Nissan Qashqai - Nissan Odyssey
Nissan Qashqai - Nissan Odyssey
Nissan Qashqai - Nissan Odyssey
Nissan Qashqai - Nissan Odyssey
Nissan Qashqai - Nissan Odyssey
Nissan Qashqai - Nissan Odyssey
Nissan Qashqai - Nissan Odyssey

Filmy

Wszystkie materiały video, zdjęcia, grafiki i znaki towarowe są wyłączną własnością spółki Nissan Motor Co., Ltd. i/lub jej spółek zależnych (zwanych dalej łącznie "Nissan") lub własnością osób trzecich, które udzieliły zgody dla Nissan na ograniczone korzystanie z tych materiałów. Wszystkie materiały mają charakter wyłącznie poglądowy i informacyjny, i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. Więcej informacji i pełny regulamin znajduje się na stronie:http://newsroom.nissan-europe.com

Oferty specjalne

nr_013

NISSAN MICRA AUTA OD RĘKI OD RĘKI!

Szczegóły
gif Juke

NOWY NISSAN JUKE AUTA OD RĘKI!

Szczegóły
nr_013

NISSAN LEAF AUTA OD RĘKI!

Szczegóły
nr_013

NISSAN QASHQAI AUTA OD RĘKI!

Szczegóły
nr_013

NOWY NISSAN QASHQAI AUTA OD RĘKI!

Szczegóły
nr_013

NISSAN X-TRAIL AUTA OD RĘKI!

Szczegóły

Umów się na Jazdę Próbną Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. na 144, poz.1201 z późn.zm). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Odyssey Warszawa

ul. GÓRCZEWSKA 32
01-147 WARSZAWA
tel. 22 533 55 55
[email protected]

Odyssey Pruszków

al. JEROZOLIMSKIE 466
05-800 PRUSZKÓW
tel. 22 730 36 00
[email protected]

Odyssey Częstochowa

ul. BUGAJSKA 6/8
42-200 CZĘSTOCHOWA
tel. 34 366 43 00
[email protected]

Odyssey Kielce

ul. 1 MAJA 254
25-646 KIELCE
tel. 41 300 70 70
[email protected]

Odyssey Lublin

DROGA MĘCZENNIKÓW MAJDANKA 74A
20-325 LUBLIN
tel. 22 533 55 90
[email protected]

SERWIS BLACHARSKI

ul. JAGIELLOŃSKA 55
03-301 WARSZAWA
tel. 22 811 80 90
[email protected]

SAMOCHODY UŻYWANE

ul. GÓRCZEWSKA 32
01-147 WARSZAWA
tel. 22 533 55 55
[email protected]
Płatności kartą i gotówką do kwoty 10 000 zł Nissan Odyssey - Płatności

created & designed by Trendmark
Nissan Odyssey