Nissan Qashqai
Już od 77 030 zł i

Nissan Qashqai

Umów się na Jazdę Próbną

 Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. na 144, poz.1201 z późn.zm). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

Oczekuj więcej.

Stworzony od podstaw nowy Nissan Qashqai powstał w celu spełnienia wymagań i oczekiwań nowej generacji nabywców crossoverów. Wykorzystując opinie i pomysły pochodzące od dwóch milionów posiadaczy pierwszej generacji tego modelu, Nissan stworzył pojazd, który stanowi doskonałe połączenie perfekcyjnej formy z bogatą treścią.

Każdy element Nowego Nissana Qashqai został zaprojektowany na nowo, od bardziej przestronnej kabiny, przez wyższą jakość materiałów i bardziej praktyczne rozwiązania, po nową gamę turbodoładowanych silników, które są bardziej oszczędne niż kiedykolwiek. To on zapoczątkował rewolucję, a teraz powrócił z nową, odważną stylistyką, zaawansowaną technologią, najnowocześniejszymi usługami łączności oraz dynamicznymi właściwościami jezdnymi i systemami zapewniającymi kierowcy całkowitą kontrolę nad pojazdem.

SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA NISSAN SAFETY SHIELD

Nissan Qashqai oferuje pełen pakiet czynnych i biernych systemów bezpieczeństwa w postaci systemu Nissan Safety Shield oraz 6 – przednich, bocznych oraz kurtynowych poduszek powietrznych. Wykorzystując kamery i czujniki, nowy model Nissan Qashqai chroni swoich pasażerów za pomocą ośmiu systemów. Zapewniają one pewność siebie za kierownicą i zapewniają kontrolę w każdej sytuacji.

Adaptacyjne światła drogowe – np. podczas jazdy poza miastem nowoczesny system maksymalizuje widoczność, uruchamiając światła drogowe i obniżając je w chwili wykrycia pojazdu nadjeżdżającego z naprzeciwka lub pojazdu podążającego w tym samym kierunku, który znajduje się w dużej odległości. Dzięki pełnym reflektorom LED-owym Nissan Qashqai zapewnia szersze i lepiej doświetlone pole widzenia po zmroku.

Ostrzeżenie o niezamierzonej zmianie pasa ruchu – jeśli samochód zacznie zjeżdżać z obranego pasa ruchu , kierowca zostanie ostrzeżony o niebezpieczeństwie wtargnięcia na inny pas chyba, że zostanie uruchomiony kierunkowskaz. System ten potrafi wykrywać nawet stare oznaczenia na drodze, a jego czułość regulowana jest automatycznie w zależności od rodzaju dróg, dopasowując się do stylu jazdy narzuconego przez panujące warunki.

Rozpoznawanie znaków drogowych – ten system informuje kierowcę o ograniczeniach prędkości poprzez identyfikację znaków drogowych podczas jazdy. Elektryczny hamulec awaryjny – gdy zajdzie ryzyko kolizji z samochodem znajdującym się przed Nissanem Qashqai, specjalny system wyemituje ostrzeżenie dźwiękowe i wizualne. Jeśli kierowca nie zareaguje, automatyczny system uruchomi hamowanie awaryjne.

Ostrzeżenie o poruszających się obiektach – ta funkcja informuje kierowcę o obiektach, dzieciach czy zwierzętach poruszających się wokół samochodu.

Ostrzeżenie o pojeździe w martwym polu – jeśli z boku Nissana Qashqai, w martwym polu lusterka bocznego, znajduje się inny pojazd, wewnątrz samochodu pojawi się dyskretny sygnał świetlny. Jeśli kierowca zasygnalizuje zmianę pasa ruchu, a inny pojazd znajduje się w niebezpiecznie małej odległości, światło zacznie pulsować i wyemitowany zostanie sygnał dźwiękowy.

Ostrzeżenie o zmęczeniu kierowcy – specjalny system ocenia poziom koncentracji i zmęczenia kierowcy w zależności od sposobu jazdy i ostrzega o konieczności zrobienia przerwy za pomocą sygnału dźwiękowego i wizualnego.


APLIKACJE POKŁADOWE NISSAN CONNECT

Inteligentny i funkcjonalny system Nissan Connect oferuje bogatą gamę funkcji, których obsługa jest prosta za sprawą ekranu dotykowego o przekątnej 7”, z powłoka antyrefleksyjną. Łączy on w sobie funkcje systemu audio, nawigacji i komunikacji, najnowocześniejsze opcje łączności oraz możliwość współpracy ze smartfonem.


qash1

SYSTEM KAMER 360 STOPNI

Wykorzystujący 4 kamery system kamer 360 stopni zapewnia kierowcy panoramiczny obraz modelu Nissan Qashqai, znacząco ułatwiając cofanie i parkowanie – zarówno parkowanie równoległe jak i na wytyczonych miejscach parkingowych. Aby sprawdzić układ otoczenia, można skorzystać z opcji widoku z lotu ptaka, następnie skorzystać z różnorodnych widoków pomocnych podczas manewrowania.

qash2

BAGAŻNIK – PRZESTRONNE PRZECHOWYWANIE

Po złożeniu tylnej kanapy Nissan Qashqai posiada płaską podłogę w przestrzeni bagażowej, ułatwiając ładowanie i rozładowywanie długich przedmiotów. Pod podłogą znajduje się ukryty schowek, w sam raz na cenne przedmioty. Natomiast gdy fotele znajdują się w normalnym położeniu, przegroda bagażnika umożliwia konfigurację przestrzeni bagażowej na 16 sposobów. Duże możliwości aranżacji przestrzeni bagażowej w Nissanie Qashqai zapewniają praktyczne i innowacyjne rozwiązania do przewożenia najróżniejszych przedmiotów.

Wymiary Nissan Qashqai
Długość całkowita 4370 mm
Rozstaw osi 2646 mm
Szerokość całkowita 1800 mm
Wysokość całkowita 1595 mm.
Zużycie paliwa poszczególnych silników w cyklu mieszanym:
silnik 1.2 DIG-T MT (115 KM) 5.6l/100 km, silnik 1.2 DIG-T Xtronic (115 KM) 5.6l/100 km, silnik 1.6 DIG-T (163 KM) 5.8l/100 km, silnik 1.5 dCi MT (110 KM) 3.8l/100 km, silnik 1.6 dCi MT (130 km) 4.4l/100 km, silnik 1.6 dCi (130 KM) Xtronic 4.6l/100 km, silnik 1.6 dCi MT (130 KM) All Mode 4×4-i 4.9l/100 km. Podane parametry mają charakter orientacyjny – na stopień zużycia paliwa ma wpływ szereg czynników, m.in. sposób jazdy, ukształtowanie terenu oraz warunki pogodowe
Prezentowane w opisie dane, zdjęcia i parametry mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako oferta zawarcia umowy. W celu uzyskania szczegółów dotyczących cen i specyfikacji konkretnej wersji modelu prosimy o kontakt z Działem Samochodów Nowych.

Pliki do pobrania

Nissan Odyssey - Pliki CENNIK NISSAN QASHQAI Pobierz
Nissan Odyssey - Pliki Broszura Nissan Qashqai Pobierz
Nissan Odyssey - Akcesoria Akcesoria Nissan Qashqai Pobierz

Galeria

Filmy

Wszystkie materiały video, zdjęcia, grafiki i znaki towarowe są wyłączną własnością spółki Nissan Motor Co., Ltd. i/lub jej spółek zależnych (zwanych dalej łącznie "Nissan") lub własnością osób trzecich, które udzieliły zgody dla Nissan na ograniczone korzystanie z tych materiałów. Wszystkie materiały mają charakter wyłącznie poglądowy i informacyjny, i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. Więcej informacji i pełny regulamin znajduje się na stronie:http://newsroom.nissan-europe.com

Oferty specjalne

NISSAN MICRA AUTA OD RĘKI OD RĘKI!

Szczegóły

NISSAN JUKE AUTA OD RĘKI!

Szczegóły

NISSAN LEAF AUTA OD RĘKI!

Szczegóły

NISSAN QASHQAI AUTA OD RĘKI!

Szczegóły

NOWY NISSAN QASHQAI AUTA OD RĘKI!

Szczegóły

NISSAN X-TRAIL AUTA OD RĘKI!

Szczegóły
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Odyssey Warszawa

ul. GÓRCZEWSKA 32
01-147 WARSZAWA
tel. 22 533 55 55
[email protected]

Odyssey Pruszków

al. JEROZOLIMSKIE 466
05-800 PRUSZKÓW
tel. 22 730 36 00
[email protected]

Odyssey Częstochowa

ul. BUGAJSKA 6/8
42-200 CZĘSTOCHOWA
tel. 34 366 43 00
[email protected]

Odyssey Kielce

ul. 1 MAJA 254
25-646 KIELCE
tel. 41 300 70 70
[email protected]

Odyssey Lublin

DROGA MĘCZENNIKÓW MAJDANKA 74A
20-325 LUBLIN
tel. 22 533 55 90
[email protected]

SERWIS BLACHARSKI

ul. JAGIELLOŃSKA 55
03-301 WARSZAWA
tel. 22 811 80 90
[email protected]

SAMOCHODY UŻYWANE

ul. GÓRCZEWSKA 32
01-147 WARSZAWA
tel. 22 533 55 55
[email protected]
Płatności kartą i gotówką do kwoty 10 000 zł Nissan Odyssey - Płatności

created & designed by Trendmark
Nissan Odyssey