Nissan ARIYA

Nissan ARIYA

Umów się na Jazdę Próbną

  Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. na 144, poz.1201 z późn.zm). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

  Nissan ARIYA

  Elektryczny Crossover

  Nissan ARIYA zapewnia nowy poziom wrażeń dzięki przełomowym technologiom i zupełnie nowej platformie samochodu elektrycznego. Moc dwóch silników elektrycznych oferuje przyśpieszenie od 0 do 100km/h w 5,7s.

   

   

  e-4ORCE

  Poznaj e-4ORCE: system kontroli wszystkich kół z dwoma silnikami elektrycznymi, które zapewniają maksymalny moment obrotowy, stabilność i zwrotność praktycznie na każdej nawierzchni. To zupełnie nowy poziom kontroli, który rozbudzi Twoją pasję prowadzenia samochodu. Dzięki e-4ORCE zyskujesz możliwość przełączenia 100% mocy z kół przednich na tylne, co zapewnia precyzję manewrów, a niezależna kontrola momentu obrotowego kół przeciwdziała nad- lub podsterowności. Układ ten kontroluje też zachowanie się pojazdu podczas hamowania, zapewniając płynną i stabilną jazdę.

   

   

  Zasięg i ładowanie

  Odkrywaj świat bez ograniczeń. Zasięg do 500 km daje poczucie wolności. Możesz wybrać baterię o pojemności 63 kWh i 87 kWh oraz wersję z napędem na dwa lub wszystkie koła z zasięgiem, jakiego potrzebujesz. Spieszysz się? Szybkie ładowanie w ok. 30 minut umożliwia przejechanie do 300 km

  Nissan ARIYA oferuje różne kombinacje baterii, silników i osi, dzięki czemu każdy kierowca znajdzie model dostosowany do swoich potrzeb. Sprawdź, która wersja będzie najlepsza dla Ciebie.

   

   

  Technologie wsparcia kierowcy i bezpieczeństwa

  TECHNOLOGIE PROPILOT

  System ProPILOT z Navi-link śledzi ruch na drodze, utrzymuje samochód na środku pasa ruchu i wykorzystuje wbudowane mapy do przewidywania zjazdów z autostrady i zakrętów.

  Wciśnij przycisk ProPILOT Park, aby płynnie wjechać w miejsce parkingowe. Nissan ARIYA przejmie kontrolę nad układem kierowniczym, pedałem gazu, hamulcami i skrzynią biegów.

   

   

  Zestaw technologii, które monitorują otoczenie samochodu

  Z zestawem inteligentnych technologii monitorowania otoczenia samochodu możesz czuć się bezpieczny. Liczne technologie monitorują otoczenie i w razie konieczności uruchamiają odpowiednie reakcje, aby uniknąć kolizji.

  Inteligentne lusterko wsteczne

  Pozwala uruchomić podgląd z kamery, znajdującej się z tyłu samochodu, jeśli coś przesłania Ci widok w klasycznym lusterku wstecznym.

  System kamer 360

  Parkuj wygodnie i pewnie z systemem kamer 360, który pokazuje na ekranie samochód i jego otoczenie z lotu ptaka, wyznacza linie pomocnicze do parkowania, dzięki czemu precyzyjnie zaparkujesz swojego Nissana nawet w ciasnym miejscu. Dodatkowo system wykrywa poruszające się obiekty, co zwiększa bezpieczeństwo pieszych.

  System ostrzegania o możliwości kolizji

  Monitoruje ruch przed pojazdem, może np. wykryć nagłe zmniejszenie prędkości samochodu przed Tobą i ostrzec Cię abyś również zaczął hamować.

  System automatycznego hamowania z funkcją wykrywania pieszych

  Jeśli czujniki wykryją ryzyko kolizji z innym samochodem, rowerem lub pieszym, Nissan ARIYA jest w stanie sam zahamować, aby uniknąć zderzenia.

  System awaryjnego hamowania przy cofaniu

  Jeśli podczas cofania samochód wykryje nieruchomy przedmiot za sobą, zahamuje aby uniknąć kolizji.

  System ostrzegania o obiektach w martwym polu

  Podczas zmiany pasa ruchu system monitoruje obiekty znajdujące się w martwym polu. Jeżeli wykryje ryzyko kolizji może uruchomić hamulce oraz skorygować tor jazdy aby wrócić na środek dotychczasowego pasa ruchu.

   

   

  Ponadczasowy japoński futuryzm

  Futurystyczne linie nadwozia, zaskakujące połączenia kolorystyczne, wzornictwo nawiązujące do japońskiej tradycji. Nissan ARIYA został dopracowany w najmniejszym szczególe, a efekt końcowy zachwyca od pierwszego spojrzenia.

   

   

  Wymiary Nissan ARIYA
  Wysokość całkowita 1 660 mm
  Rozstaw osi 2 775 mm
  Długość całkowita 1850-2172 mm
  Szerokość całkowita 1 860 mm
  Prezentowane w opisie dane, zdjęcia i parametry mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako oferta zawarcia umowy. W celu uzyskania szczegółów dotyczących cen i specyfikacji konkretnej wersji modelu prosimy o kontakt z Działem Samochodów Nowych.

  Pliki do pobrania

  Nissan Odyssey - Pliki Cennik Ariya Pobierz
  Nissan Odyssey - Pliki ariya-broszura Pobierz

  Galeria

  Filmy

  Wszystkie materiały video, zdjęcia, grafiki i znaki towarowe są wyłączną własnością spółki Nissan Motor Co., Ltd. i/lub jej spółek zależnych (zwanych dalej łącznie "Nissan") lub własnością osób trzecich, które udzieliły zgody dla Nissan na ograniczone korzystanie z tych materiałów. Wszystkie materiały mają charakter wyłącznie poglądowy i informacyjny, i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. Więcej informacji i pełny regulamin znajduje się na stronie:http://newsroom.nissan-europe.com

  Oferty specjalne

  NOWY NISSAN X-TRAIL OD RĘKI

  Szczegóły

  NISSAN QASHQAI AUTA OD RĘKI!

  Szczegóły

  NISSAN JUKE AUTA OD RĘKI!

  Szczegóły

  NISSAN TOWNSTAR AUTA OD RĘKI!

  Szczegóły

  NISSAN LEAF AUTA OD RĘKI!

  Szczegóły

  OCENA STANU TECHNICZNEGO ZA 99 ZŁ

  Szczegóły

  PROMOCJA NA KOŁAOferta zmontowanych i wyważonych kół zimowych z oryginalnymi felgami Nissan i oryginalnymi czujnikami TPMS

  Szczegóły

  PAKIETY PRZEGLĄDÓW OKRESOWYCH

  Szczegóły

  Stacje ładujące WALLBOX

  Szczegóły

  Odyssey Warszawa

  ul. GÓRCZEWSKA 32
  01-147 WARSZAWA
  tel. 22 533 55 55
  [email protected]

  Odyssey Częstochowa

  ul. BUGAJSKA 6/8
  42-200 CZĘSTOCHOWA
  tel. 34 368 21 22
  [email protected]

  Odyssey Kielce

  ul. 1 MAJA 254
  25-646 KIELCE
  tel. 41 300 70 70
  [email protected]

  Odyssey Lublin

  DROGA MĘCZENNIKÓW MAJDANKA 74A
  20-325 LUBLIN
  tel. 81 475 47 54
  [email protected]

  SERWIS BLACHARSKI

  ul. JAGIELLOŃSKA 55
  03-301 WARSZAWA
  tel. 22 811 80 90
  [email protected]

  SAMOCHODY UŻYWANE

  ul. GÓRCZEWSKA 32
  01-147 WARSZAWA
  tel. 22 533 55 55
  [email protected]
  Płatności kartą i gotówką do kwoty 10 000 zł Nissan Odyssey - Płatności

  created & designed by Trendmark
  Nissan Odyssey