Nissan Townstar Combi
Już od 119 900 zł i

Nissan Townstar Combi

Umów się na Jazdę Próbną

  Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. na 144, poz.1201 z późn.zm). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

  Odkryj Nissana Townstar

   

  Niezawodne osiągi, imponująca wydajność i wymiary, które można konfigurować na wiele sposobów.

  Odkryj różne wersje silników, wszechstronną przestrzeń i proporcje odpowiednie do wygodnej jazdy, zarówno po mieście, jak i na dłuższych trasach.

  Nowy rodzinny model Nissana jest przestronny i wystarczająco wszechstronny wewnątrz, aby spełnić wszystkie potrzeby Twojej rodziny. Jednocześnie jest na tyle kompaktowy, że zmieści się na ostatnim wolnym miejscu parkingowym w mieście lub w wąskiej bocznej uliczce.

   

   

   

  Wyróżniający się styl

  Wyróżniający się styl i harmonijne proporcje sprawiają, że Nissan Townstar przyciąga uwagę i zapewnia przyjemną jazdę po mieście. Charakterystyczna osłona kierownicy w kształcie litery V sprawia, że już na pierwszy rzut oka widzimy, że mamy do czynienia z modelem Nissana.

   

   

   

  Przestronne i schludne wnętrze

  Wyrafinowane, uporządkowane i schludne. Wnętrze Nissana Townstar zapewni relaks i wygodę podróży, nawet tych najdłuższych. Liczne schowki i opcje łączności sprawiają, że wszystko, czego potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki.

   

  Gotowy na każde wyzwanie

   

  Z rodziną każda przygoda jest inna. Dlatego właśnie wnętrze Nissana Townstar oferuje kilka konfiguracji, obejmujących układ z rozłożonymi pięcioma, czterema i trzema fotelami oraz proporcjonalnie zwiększającą się przestrzenią ładunkową.

   

   

   

   

  Mocny i ekonomiczny jednocześnie

   

  Wydajny silnik benzynowy Nissana Townstar będzie Cię wspierać w każdej sytuacji. Niezawodne przyspieszenie i osiągi wystarczające do pokonywania stromych wzniesień nawet przy pełnym obciążeniu. Poczuj moc 130 KM i ciesz się zużyciem paliwa na poziomie min. 6,6-7,7 l/100 km oraz emisją CO2 na poziomie 150-174 g/km (min./maks.) w cyklu mieszanym, dzięki 6-biegowej ręcznej skrzyni biegów z trybem ECO dla optymalnej wydajności.

   

   

   

   

   

  Poznaj nowy standard innowacyjności

   

  Nissan Townstar wyznacza nowe standardy technologii. Najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, opcje łączności i funkcje wspomagające kierowcę, zapewniają poczucie pewności podczas jazdy i wyższy poziom wrażeń.

  Parkuj wygodnie z system kamer 360°

   

  Wykorzystując obraz z czterech kamer, system pozwala na zobaczenie pełnego obrazu 360° wokół pojazdu. Manewrowanie będzie proste nawet w ciasnych przestrzeniach.

   

   

   

  Technologie Nissan Intelligent Mobility,

   

  Niezawodne systemy monitorujące Nissana i asystenci jazdy wspomogą Cię podczas jazdy po mieście i w trasie. Niczym dodatkowa para oczu, nieustannie monitorują potencjalne zagrożenia na drodze podczas każdej podróży. Emitując wizualne i dźwiękowe sygnały ostrzegawcze, pomagają też zmniejszyć ryzyko lub skutki kolizji.

   

   

   

   

  Poznaj Nissana Townstar w salonie Odyssey. Wypróbuj go podczas jazdy testowej. Zapytaj handlowca o interesujące Cię aspekty, dowiedz się o możliwościach finansowania i ofercie ubezpieczeniowej. Umów się na wizytę w salonie już dziś!

   

  Zobacz także Nissana Townstar VAN

  Wymiary Nissan Townstar Combi
  Wysokość całkowita 1 793 mm
  Rozstaw osi 2716 mm
  Długość całkowita 4 486 mm
  Szerokość całkowita 1 860 mm
  Zużycie paliwa poszczególnych silników w cyklu mieszanym:
  WLTP w cyklu mieszanym 6,7-6,8 l/100km Podane parametry mają charakter orientacyjny – na stopień zużycia paliwa ma wpływ szereg czynników, m.in. sposób jazdy, ukształtowanie terenu oraz warunki pogodowe
  Prezentowane w opisie dane, zdjęcia i parametry mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako oferta zawarcia umowy. W celu uzyskania szczegółów dotyczących cen i specyfikacji konkretnej wersji modelu prosimy o kontakt z Działem Samochodów Nowych.

  Pliki do pobrania

  Nissan Odyssey - Pliki townstar-combi-cennik Pobierz
  Nissan Odyssey - Pliki townstar-combi-ev-cennik Pobierz

  Galeria

  Nissan Townstar Combi - Nissan Odyssey
  Nissan Townstar Combi - Nissan Odyssey
  Nissan Townstar Combi - Nissan Odyssey
  Nissan Townstar Combi - Nissan Odyssey
  Nissan Townstar Combi - Nissan Odyssey
  Nissan Townstar Combi - Nissan Odyssey
  Nissan Townstar Combi - Nissan Odyssey

  Filmy

  Wszystkie materiały video, zdjęcia, grafiki i znaki towarowe są wyłączną własnością spółki Nissan Motor Co., Ltd. i/lub jej spółek zależnych (zwanych dalej łącznie "Nissan") lub własnością osób trzecich, które udzieliły zgody dla Nissan na ograniczone korzystanie z tych materiałów. Wszystkie materiały mają charakter wyłącznie poglądowy i informacyjny, i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. Więcej informacji i pełny regulamin znajduje się na stronie:http://newsroom.nissan-europe.com

  Oferty specjalne

  NOWY NISSAN X-TRAIL OD RĘKI

  Szczegóły

  NISSAN QASHQAI AUTA OD RĘKI!

  Szczegóły

  NISSAN JUKE AUTA OD RĘKI!

  Szczegóły

  NISSAN TOWNSTAR AUTA OD RĘKI!

  Szczegóły

  NISSAN LEAF AUTA OD RĘKI!

  Szczegóły

  OCENA STANU TECHNICZNEGO ZA 99 ZŁ

  Szczegóły

  PROMOCJA NA KOŁAOferta zmontowanych i wyważonych kół zimowych z oryginalnymi felgami Nissan i oryginalnymi czujnikami TPMS

  Szczegóły

  PAKIETY PRZEGLĄDÓW OKRESOWYCH

  Szczegóły

  Stacje ładujące WALLBOX

  Szczegóły

  Odyssey Warszawa

  ul. GÓRCZEWSKA 32
  01-147 WARSZAWA
  tel. 22 533 55 55
  [email protected]

  Odyssey Częstochowa

  ul. BUGAJSKA 6/8
  42-200 CZĘSTOCHOWA
  tel. 34 368 21 22
  [email protected]

  Odyssey Kielce

  ul. 1 MAJA 254
  25-646 KIELCE
  tel. 41 300 70 70
  [email protected]

  Odyssey Lublin

  DROGA MĘCZENNIKÓW MAJDANKA 74A
  20-325 LUBLIN
  tel. 81 475 47 54
  [email protected]

  SERWIS BLACHARSKI

  ul. JAGIELLOŃSKA 55
  03-301 WARSZAWA
  tel. 22 811 80 90
  [email protected]

  SAMOCHODY UŻYWANE

  ul. GÓRCZEWSKA 32
  01-147 WARSZAWA
  tel. 22 533 55 55
  [email protected]
  Płatności kartą i gotówką do kwoty 10 000 zł Nissan Odyssey - Płatności

  created & designed by Trendmark
  Nissan Odyssey