Nissan Juke
Już od 60 000 zł i

Nissan Juke

Umów się na Jazdę Próbną

 Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. na 144, poz.1201 z późn.zm). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

Emocje gwarantowane

Nowy Nissan Juke lepszy niż kiedykolwiek z nową stylistyką – światła ksenonowe oraz LED gwarantują ekskluzywny wygląd, a nowa personalizacja gwarantuje pełny program personalizacji sprosta Twoim wymaganiom. Nowy bagażnik – jego pojemność została zwiększona do 354 l (wersja 2WD), nowe technologie – nowy Nissan Connect z technologią Safety Shield oraz system kamer 360 stopni.

Wyraź swój charakter w swoim nowym Nissanie Juke! Dzięki zaoferowanym opcjom personalizacji możesz indywidualnie dobrać kolor szeregu elementów w swoim crossoverze, m.in. nakładek lusterek lub wykończeni zderzaków. Możesz także wybrać ulubiony wzór felg ze stopów metali lekkich. To samo dotyczy wnętrza: zaprojektuj dla siebie kabinę za pomocą czterech wyjątkowych kolorów (biały, czerwony, żółty lub czarny). Bez względu na Twoje preferencje, mamy wszystko, by stworzyć Nissana JUKE Twoich marzeń!

TURBOMOC

Nissan Juke to moc i efektywność w idealnych proporcjach. Najmocniejszy w ofercie Nissana silnik DIG-T 190 KM korzysta z turbosprężarki zwiększającej moment obrotowy przy niskich prędkościach, a dzięki kompaktowej konstrukcji i zaawansowanemu systemowi bezpośredniego wtrysku zadawala się niewielkimi dawkami paliwa. Przekładnia Xtronic w Nissanie Juke pracuje w trybie Sport i zapewnia znakomitą elastyczność i emocje związane ze sportowym stylem zmiany biegów. Nowy silnik DIG-T o mocy 115 KM współpracuje natomiast z 6 biegową przekładnią manualną, która zapewnia znakomite przyspieszenie przyczyniając się jednocześnie do ograniczenia emisji CO2. Niezależnie od wybranej jednostki napędowej nowego Nissana Juke zawsze można liczyć na świetne osiągi.


jukeimg

BEZPIECZEŃSTWO

Nissan Juke posiada zestaw systemów bezpieczeństwa Nissan Safety Shield – kompleksowe podejście do bezpieczeństwa, określające zasady projektowania i konstruowania każdego pojazdu Nissan. Zestaw Nissan Safety Shield to : monitorowanie systemów pojazdu i jego otoczenia, pomocy w nieoczekiwanych sytuacjach oraz zapewnienia ochrony w razie wypadku. Nissan Juke posiada 6 poduszek powietrznych, elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESP), system ostrzegania o poruszających się obiektach i system kamer 360 stopni, system ostrzegania o pojeździe w martwym polu lusterka oraz ostrzeżenie o niezamierzonej zmianie pasa ruchu.


CYFROWA ŁĄCZNOŚĆ NISSAN CONNECT

System Nissan Connect dzięki aplikacjom pokładowym współpracuje ze smartfonem co oznacza koniec dyskomfortu związanego z brakiem możliwości korzystania z niego w dowolnej chwili. System umożliwia samodzielne wybieranie utworów muzycznych, przeglądanie Facebooka, i innych serwisów społecznościowych oraz korzystać z innych funkcji za pośrednictwem system audio zainstalowanego w nowym Nissanie Juke. Nissan Connect to nie tylko dostęp do aplikacji pokładowych. Można przy jego pomocy korzystać z nawigacji, obsługiwać telefon połączony z systemem przez Bluetooth, a także słuchać transmisji strumieniowych audio oraz muzyki z iPoda lub innego odtwarzacza podłączonego przez gniazdo USB.

SYSTEM NISSAN DYNAMIC CONTROL

System Nissan Dynamic Control w modelu Nissan Juke pozwala zmienić styl jazdy za naciśnięciem przycisku. Wystarczy wybrać odpowiedni tryb w zależności od nastroju.  Tryb Normal jest idealnym połączeniem osiągów i efektywności. Tryb Sport zmienia charakter pracy pojazdu pod kątem bardziej dynamicznej jazdy, a tryb Eko zapewnia rzadsze wizyty na stacjach paliw.  Oprócz zmiany stylu jazdy system umożliwia regulowanie klimatyzacji oraz prowadzenie statystyki osiągów – w jego pamięci przechowywane są wszystkie dane, począwszy od wartości przyspieszenia, poprzez przebieg, aż po codzienne zużycie paliwa. Im więcej informacji posiada kierowca tym racjonalniej może prowadzić swój samochód.

 

 

Wymiary Nissan Juke
Długość całkowita 4135 mm
Wysokość całkowita 1565 mm
Szerokość całkowita 1765 mm
Rozstaw osi 2530 mm
Zużycie paliwa poszczególnych silników w cyklu mieszanym:
silnik 1.5 dCi (110 KM) – 6 MT 4.0l/100 km , silnik 1.6 (94 KM) – 5 MT 6.0l/100 km , silnik 1.6 Xtronic (117 KM) 6.3l/100 km , silnik DIG-T (115 KM) – 6 MT 5.6l/100 km, silnik DIG-T (190 KM) – 6 MT 6.0l/100 km, silnik DIG-T Xtronic (190 KM) 6.5l/100 km. Podane parametry mają charakter orientacyjny – na stopień zużycia paliwa ma wpływ szereg czynników, m.in. sposób jazdy, ukształtowanie terenu oraz warunki pogodowe
Prezentowane w opisie dane, zdjęcia i parametry mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako oferta zawarcia umowy. W celu uzyskania szczegółów dotyczących cen i specyfikacji konkretnej wersji modelu prosimy o kontakt z Działem Samochodów Nowych.

Pliki do pobrania

Nissan Odyssey - Pliki NISSAN JUKE CENNIK Pobierz
Nissan Odyssey - Pliki Nissan Juke Pobierz
Nissan Odyssey - Pliki Broszura Pobierz
Nissan Odyssey - Akcesoria Akcesoria Nissan Juke Pobierz

Galeria

Nissan Juke - Nissan Odyssey
Nissan Juke - Nissan Odyssey
Nissan Juke - Nissan Odyssey
Nissan Juke - Nissan Odyssey
Nissan Juke - Nissan Odyssey
Nissan Juke - Nissan Odyssey
Nissan Juke - Nissan Odyssey
Nissan Juke - Nissan Odyssey
Nissan Juke - Nissan Odyssey
Nissan Juke - Nissan Odyssey
Nissan Juke - Nissan Odyssey
Nissan Juke - Nissan Odyssey
Nissan Juke - Nissan Odyssey
Nissan Juke - Nissan Odyssey
Nissan Juke - Nissan Odyssey
Nissan Juke - Nissan Odyssey

Filmy

Wszystkie materiały video, zdjęcia, grafiki i znaki towarowe są wyłączną własnością spółki Nissan Motor Co., Ltd. i/lub jej spółek zależnych (zwanych dalej łącznie "Nissan") lub własnością osób trzecich, które udzieliły zgody dla Nissan na ograniczone korzystanie z tych materiałów. Wszystkie materiały mają charakter wyłącznie poglądowy i informacyjny, i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. Więcej informacji i pełny regulamin znajduje się na stronie:http://newsroom.nissan-europe.com

Oferty specjalne

The new Nissan Qashqai: premium crossover enhancements deliver outstanding new design, technology and performance

NISSAN QASHQAI AUTA OD RĘKI!

Szczegóły
New Nissan JUKE Unveil CGI - 26-source

NOWY NISSAN JUKE AUTA OD RĘKI!

Szczegóły
The new Nissan X-Trail: world’s best-selling SUV gets even better with higher-quality enhancements

NISSAN X-TRAIL AUTA OD RĘKI!

Szczegóły

Umów się na Jazdę Próbną Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. na 144, poz.1201 z późn.zm). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Odyssey Warszawa

ul. GÓRCZEWSKA 32
01-147 WARSZAWA
tel. 22 533 55 55
[email protected]

Odyssey Pruszków

al. JEROZOLIMSKIE 466
05-800 PRUSZKÓW
tel. 22 730 36 00
[email protected]

Odyssey Częstochowa

ul. BUGAJSKA 6/8
42-200 CZĘSTOCHOWA
tel. 34 366 43 00
[email protected]

Odyssey Kielce

ul. 1 MAJA 254
25-646 KIELCE
tel. 41 300 70 70
[email protected]

Odyssey Lublin

DROGA MĘCZENNIKÓW MAJDANKA 74A
20-325 LUBLIN
tel. 22 533 55 90
[email protected]

SERWIS BLACHARSKI

ul. JAGIELLOŃSKA 55
03-301 WARSZAWA
tel. 22 811 80 90
[email protected]

SAMOCHODY UŻYWANE

ul. GÓRCZEWSKA 32
01-147 WARSZAWA
tel. 22 533 55 55
[email protected]
Płatności kartą i gotówką do kwoty 10 000 zł Nissan Odyssey - Płatności

created & designed by Trendmark
Nissan Odyssey