Zakończenie sezonu Polskiej Ligi Żeglarskiej 2022

Dodano dnia: 27.09.22 o godzinie 09:44

Zakończenie sezonu Polskiej Ligi Żeglarskiej 2022 odbyło się w słoneczny weekend 24-25 września. Na finałowej rundzie ugościł nas Sztorm Grupa w swojej bazie przy hotelu Marina Diana w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim.

W miasteczku regatowym na gości i kibiców czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych specjalnie na Sztorm Grand Prix. Szkolenia żeglarskie i motorowodne, rejsy jachtem DZ i motorówkami oraz animacje dla najmłodszych. Byliśmy tam również my i nasze samochody: Nissan Qashqai, Nissan Juke Hybrid i Nissan LEAF. Największym zainteresowaniem odwiedzających cieszył się w pełni elektryczny Nissan Leaf, który większość weekendu spędził na jazdach testowych wokół Zegrza. Cieszymy się, że kolejne osoby miały szansę doświadczyć przyjemności z jazdy samochodem elektrycznym.

Na zakończenie dnia, odbyła się uroczysta prezentacja nowego Nissana X-Trail. Nowy model jest kontynuacją cieszącego się ogromnym powodzeniem SUVa, słynnego Partnera Rodzinnych Przygód. Na prezentacji obecni byli zawodnicy Ekstraklasy, gości Sztorm grupy oraz nasi wspaniali klienci, wierni miłośnicy kolejnych generacji Nissana X-Trail. Łącznie około 150 osób z uwagą wysłuchało prezentacji maganera ds. Produktu Nissan Polska – Dawida Pietruczuka.

Następnie nastąpiło odsłonięcie samochodu i czas na oglądanie nowego modelu z bliska. Byliśmy zaszczyceni, bo zainteresowanie nowym modelem przekroczyło nasze oczekiwania. Kolejce chętnych do zasiąścia choć na chwilę za kierownicą gwiazdy wieczoru nie straszny był chłodny wieczór. Przez długi czas po prezentacji wspólnie podziwialiśmy nowego Nissana X-Trail i rozmawialiśmy o nowych technologiach, które wprowadza.

Uwieńczeniem wieczoru była pyszna grillowa kolacja w hotelu Marina Diana. Z radością świętowaliśmy zakończenie kolejnego sezonu Polskiej Ligi Żeglarskiej.

W niedzielę dzień również pełen był atrakcji w miasteczku regatowym. O godzinie 15:00 nastąpiła dekoracja zwycięzców. Niestety słaby wiatr nie pozwolił zawodnikom rozegrać w finałowy weekend ani jednego wyścigu, tak więc ostateczny ranking ustalony został na podstawie wcześniejszych 3 Rund. Pierwsze miejsce zajął zeszłoroczny laureat: Balex Yacht Klub Polski Gdynia, tuż za nimi: Yacht Club Gdańsk, a na trzej pozycji znalazł się nasz zaprzyjaźniony klub – Sailing Legia z Jakubem Pawlukiem na czele zespołu. Gratulacje!

Wyścigi wśród mistrzów Polski to zaszczyt. Niestety jest to wyzwanie, które w tym roku okazało się ponad nasze możliwości, dlatego w przyszłym roku Odyssey Sailing Club spotka się podczas wyścigów z zawodnikami 1 Ligi. Będziemy walczyć, trenować i kto wie, może niebawem znów spokamy się w Ekstraklasie?

Tymczasem serdecznie dziękujemy organizatorom Polskiej Ligi Żeglarskiej. Trud, wysiłek i poświęcony czas przyniósł skutek w postaci świetnie zorganizowanych regat. Miło nam, że jesteśmy partnerem tak prestiżowej imprezy żeglarskiej. Dziękujemy i do zobaczenia!

Odyssey Warszawa

ul. GÓRCZEWSKA 32
01-147 WARSZAWA
tel. 22 533 55 55
[email protected]

Odyssey Częstochowa

ul. BUGAJSKA 6/8
42-200 CZĘSTOCHOWA
tel. 34 368 21 22
[email protected]

Odyssey Kielce

ul. 1 MAJA 254
25-646 KIELCE
tel. 41 300 70 70
[email protected]

Odyssey Lublin

DROGA MĘCZENNIKÓW MAJDANKA 74A
20-325 LUBLIN
tel. 22 533 55 90
[email protected]

SERWIS BLACHARSKI

ul. JAGIELLOŃSKA 55
03-301 WARSZAWA
tel. 22 811 80 90
[email protected]

SAMOCHODY UŻYWANE

ul. GÓRCZEWSKA 32
01-147 WARSZAWA
tel. 22 533 55 55
[email protected]
Płatności kartą i gotówką do kwoty 10 000 zł Nissan Odyssey - Płatności

created & designed by Trendmark
Nissan Odyssey