NOWOŚCI NISSANA W GENEWIE

Dodano dnia: 06.03.14 o godzinie 17:05

Na 84 Salonie Samochodowym w Genewie Nissan podkreśla swoja pozycję lidera w segmencie crossoverów, umieszczając bezkonkurencyjne modele tego typu w centralnej części swojego stoiska. Zupełnie nowe modele X-Trail i Qashqai oraz nowy Nissan Juke, stanowią potwierdzenie ciągłej ewolucji marki w tym zakresie. Rekordowe zapotrzebowanie na zaawansowane i technicznie innowacyjne produkty, a także bogata oferta nowych oraz zmodernizowanych modeli sprawią, że rok 2014 będzie dla Nissana rekordowy pod względem liczby wyprodukowanych  samochodów osobowych, crossoverów i lekkich pojazdów użytkowych.

NOWY NISSAN X-TRAIL

Zupełnie nowy Nissan X-Trail łączy zaawansowany napęd na 4 koła z rozwiązaniami stylistycznymi i konstrukcyjnymi, które stały się znakami rozpoznawczymi crossoverów marki. W nowym modelu Nissan X-trail wprowadzono również szereg innowacyjnych i debiutujących w segmencie technologii, takich jak w pełni diodowe reflektory, pakiet bezpieczeństwa Safety Shield oraz trzeciej generacji zaawansowany system informacyjno-rozrywkowy NissanConnect z nawigacją. Zupełnie nowy Nissan X-Trail charakteryzuje się większa funkcjonalnością dzięki „teatralnemu” układowi foteli, przesuwanemu drugiemu rzędowi siedzeń oraz w pełni zintegrowanemu trzeciemu rzędowi z większą ilością miejsca na nogi i głowy  pasażerów. Poddany kompleksowej modernizacji stylistycznej i konstrukcyjnej X-Trail uzupełnia najbardziej wszechstronną ofertę funkcjonalnych sportowo-użytkowych crossoverów w branży.

 

nowy x-trail


NOWY NISSAN QASHQAI

Nowy Nissan Qashqai dając początek nowej erze w stylistyce crossoverów, druga generacja modelu spotkała się z entuzjastycznym zainteresowaniem fanów motoryzacji i światowej prasy. Nowy Qashqai, którego produkcja w bijących rekordy brytyjskich zakładach Nissana w Sunderland ruszyła już pełna parą, potwierdza pozycję Nissana jako leadera w segmencie crossoverów, wprowadzającego w nim po raz pierwszy liczne, nowe rozwiązania techniczne oraz innowacyjne i praktyczne elementy stylistyczne. Należy do nich między innymi technologia Safety Shield, czyli jeden z najbardziej wszechstronnych w branży pakiet systemów zapewniających kompleksowa ochronę, oraz najnowszy system NissanConnect z funkcją pełnej integracji ze smartphonem.

j11


NOWY NISSAN JUKE

W momencie pojawienia się na rynku ponad trzy  lata temu, Nissan Juke tak zaskoczył swoja innowacyjnością, że stworzył zupełnie nowy segment. Idący w ślady modelu Qashqai – pioniera rynku crossoverów – Juke ze swoja dynamiczną stylistyką i zaawansowana technologią był pierwszym miejskim crossoverem. Teraz, zgodnie ze strategią ciągłego doskonalenia produktów, Nissan otwiera nowy rozdział w historii modelu Juke. zdobywszy pozycję oryginalnego i unikatowego modelu na rosnącym rynku małych crossoverów, dzięki prestiżowemu stylowi i komfortowi, nowy Juke jest gotów ponownie zaprezentować się jako lider segmentu, któremu dał początek. w ramach rozjowu modelu wyznaczającego trendy we wzornictwie opracowano szereg modyfikacji stylistycznych, nowe silniki, nowe wyposażenie oraz bogaty program personalizacji.

nowy nissan juke

KONCEPCYJNY NISSAN BLADEGLIDER

Pokazany europejskiej publiczności po raz pierwszy w Genewie, odważny pojazd koncepcyjny BladeGlade zrywa z konwencjonalnym podejściem do projektowania samochodów o wyczynowych osiągach. BladeGlider wyróznia się wąskim rozstawem osi przednich kół, dzięki czemu wygląda z góry jak samolot ze skośnym układem skrzydeł. Idealny rozkład masy uzyskany poprzez umieszczenie akumulatorów litowo-jonowych i silników między tylnymi kołami umożliwił optymalizację przekazywania mocy przy znacząco ograniczonym obciążeniu przodu pojazdu.

nissan bladeglider

Źródło informacji: NSCEE http://www.newsroom.nissan-europe.com/pl/pl-pl/Home/Welcome.aspx

 

 

Odyssey Warszawa

ul. GÓRCZEWSKA 32
01-147 WARSZAWA
tel. 22 533 55 55
[email protected]

Odyssey Częstochowa

ul. BUGAJSKA 6/8
42-200 CZĘSTOCHOWA
tel. 34 368 21 22
[email protected]

Odyssey Kielce

ul. 1 MAJA 254
25-646 KIELCE
tel. 41 300 70 70
[email protected]

Odyssey Lublin

DROGA MĘCZENNIKÓW MAJDANKA 74A
20-325 LUBLIN
tel. 22 533 55 90
[email protected]

SERWIS BLACHARSKI

ul. JAGIELLOŃSKA 55
03-301 WARSZAWA
tel. 22 811 80 90
[email protected]

SAMOCHODY UŻYWANE

ul. GÓRCZEWSKA 32
01-147 WARSZAWA
tel. 22 533 55 55
[email protected]
Płatności kartą i gotówką do kwoty 10 000 zł Nissan Odyssey - Płatności

created & designed by Trendmark
Nissan Odyssey