Nissan JUKE dodaje energii nową playlistą klasycznej muzyki samochodowej

Dodano dnia: 01.07.20 o godzinie 18:03

Nissan stawia na siłę muzyki, starając się poprawić nastrój kierowcom JUKE i ułatwić im odnalezienie się w „nowej normalności” tego lata.

Projektanci z międzynarodowego zespołu Nissan Design Europe, odpowiedzialni za nowego crossovera JUKE, przygotowali playlistę złożoną z utworów, których sami słuchali, pracując przez ostatnie miesiące z domu. Ta eklektyczna i inspirująca kolekcja brzmi wyjątkowo dzięki zaprojektowanemu specjalnie do modelu JUKE systemowi audio Bose Personal Plus.

Nowy poziom przyjemności słuchania: zanurzenie w dźwięku doskonałej jakości

Wysokiej jakości system audio Bose Personal Plus, dostępny wyłącznie w modelu JUKE i unikalny w segmencie miejskich SUV-ów, został specjalnie zoptymalizowany z uwzględnieniem charakterystyki wnętrza tego crossovera. Dla każdego z ośmiu głośników wybrano odpowiednie miejsce w kabinie, aby wypełnić ją pełnym brzmieniem tonów wysokich, średnich i niskich oraz precyzyjnie odtworzyć każdy dźwięk z całym bogactwem jego barwy.

Bose Personal Plus wyróżnia się na tle konkurencyjnych systemów nagłośnienia dwoma głośnikami wbudowanymi w zagłówek każdego z przednich foteli, dzięki czemu muzyka dociera wprost do uszu zajmujących je osób. To głośniki Bose UltraNearfield, które wraz z autorską technologią cyfrowego przetwarzania sygnału zapewniają poczucie autentycznego zanurzenia w otaczającym dźwięku.

Specjalna playlista, nawiązująca do trzech opcji personalizacji wnętrza Nissana JUKE, zachęca kierowcę i pasażerów do wyrażania radości wspólnym śpiewaniem przebojów z różnych gatunków muzyki:

  • Odpowiednikiem czarno-białego wnętrza Urbanizer są najnowsze i najpopularniejsze utwory dostępne w transmisji strumieniowej.
  • Do całkowicie czarnego wystroju Midnight nawiązuje kolekcja finezyjnej i stylowej klasyki chilloutu w sam raz na nocne podróże.
  • Nie zabrakło oczywiście także najlepszej europejskiej muzyki tanecznej, świetnie komponującej się z energetyzującym pomarańczowo-czarnym wnętrzem JUKE.

Muzyka bardzo skutecznie poprawia samopoczucie. Odpowiedni utwór może zmienić cały dzień lub przywołać piękne wspomnienia. Ćwicząc, zwykle cały czas czegoś słuchamy. To mój najlepszy sposób na naładowanie pozytywną energią siebie i osób wokół mnie. Śpiewanie zmienia tę pozytywną energię w zapał do dalszego treningu i jednoczy ludzi.

 

 

Nissan Juke Classic 

 

Na tym jednak nie koniec: podśpiewujemy też w samochodzie i pod prysznicem” — powiedział ekspert i mówca motywacyjny Danny Bent.

Bardzo mi się podoba, że Nissan JUKE zachęca kierowców do śpiewania w samochodzie. Playlista jest wypełniona przebojami, które podobają się niemal każdemu i są chętnie nucone. Zaśpiewajmy razem i naładujmy dzień pozytywną energią”.

Wyjątkowa jakość dźwięku na pokładzie nowego Nissana JUKE jest efektem ścisłej współpracy między zespołami inżynierów Bose i Nissana w Japonii i Europie.

Prace nad specjalnym systemem audio Bose do Nissana JUKE rozpoczęły się w Japonii prawie równocześnie z fazą technicznego projektowania nowego samochodu. Potem pałeczkę przejęli inżynierowie Nissana i Bose odpowiedzialni za nagłośnienie, którzy wspólnie starali się zadbać o to, by konstrukcja, rozmieszczenie i charakterystyka głośników zoptymalizowanych dla modelu JUKE zapewniały najlepsze w swojej klasie wrażenia akustyczne” — powiedziała Kate Andrews, starsza inżynier ds. systemów audio w Europejskim Centrum Technicznym Nissana.

Najlepiej skomunikowany Nissan w historii marki: zaawansowana integracja z NissanConnect

JUKE, jako najlepiej dotychczas skomunikowany model Nissana, jest wyposażony w najnowszy system multimedialny NissanConnect obsługujący funkcje Apple CarPlay® i Android Auto®. Inteligentna integracja ze smartfonem umożliwia sprawne korzystanie z serwisu Spotify®, a także z innych aplikacji muzycznych. Poszczególne playlisty można uruchamiać za dotknięciem przycisku na intuicyjnym 8‑calowym centralnym wyświetlaczu.

Korzystając z tego samego wyświetlacza, kierowca i pasażer przedniego fotela mogą również dostosować parametry dźwięku do własnych upodobań. Funkcja Bose PersonalSpace Control pozwala w pełni wykorzystać potencjał głośników wbudowanych w zagłówki. Mogą one symulować akustykę sali koncertowej lub zapewnić poczucie całkowitego zanurzenia w dźwięku.

W każdym aspekcie JUKE oferuje prawdziwie energetyzujące i wyjątkowe wrażenia z jazdy” – powiedział Arnaud Charpentier, wiceprezes ds. marketingu produktów w Nissan Europe. „Gdy ludzie mogą wreszcie znów bez ograniczeń podróżować samochodami i cieszyć się przyjemnością z jazdy, muzyka jeszcze skuteczniej poprawia nastroje. Coraz więcej klientów oczekuje nagłośnienia klasy premium w samochodzie, a dostępny jedynie w modelu JUKE system Bose® Personal® Plus jest idealnym towarzyszem podróży i pozwala intensywniej odczuwać wrażenia z jazdy”.

Playlista Nissan In-Car Classics jest dostępna w transmisji strumieniowej oraz do pobrania na Spotify tutaj, na profilu Nissan Europe.

Źródło informacji i zdjęć: https://poland.nissannews.com/pl

Odyssey Warszawa

ul. GÓRCZEWSKA 32
01-147 WARSZAWA
tel. 22 533 55 55
[email protected]

Odyssey Częstochowa

ul. BUGAJSKA 6/8
42-200 CZĘSTOCHOWA
tel. 34 368 21 22
[email protected]

Odyssey Kielce

ul. 1 MAJA 254
25-646 KIELCE
tel. 41 300 70 70
[email protected]

Odyssey Lublin

DROGA MĘCZENNIKÓW MAJDANKA 74A
20-325 LUBLIN
tel. 22 533 55 90
[email protected]

SERWIS BLACHARSKI

ul. JAGIELLOŃSKA 55
03-301 WARSZAWA
tel. 22 811 80 90
[email protected]

SAMOCHODY UŻYWANE

ul. GÓRCZEWSKA 32
01-147 WARSZAWA
tel. 22 533 55 55
[email protected]
Płatności kartą i gotówką do kwoty 10 000 zł Nissan Odyssey - Płatności

created & designed by Trendmark
Nissan Odyssey