Odyssey Sailing Club

REGULAMIN

Strona klubu jest obecnie w trakcie aktualizacji i rozbudowy – będziemy na niej regularnie informować o naszych aktualnościach, bieżących wydarzeniach, regatach, szkoleniach i innych eventach Odyssey Sailing Club.

Odyssey Sailing Club jest klubem żeglarskim dedykowanym Klientom firmy Odyssey sp. z o.o., dealera marek Nissan, Mazda, Kia, Fiat i Fiat Professional, która w tym roku obchodzi jubileusz 20-lecia swojego istnienia na rynku motoryzacyjnym.

Celem klubu jest nawiązanie bliższych relacji z naszymi Klientami poprzez wspólne rozwijanie żeglarskiej pasji. Projekt zakłada integrację środowiska zainteresowanego nauką i rozwijaniem umiejętności żeglarskich na każdym poziomie zaawansowania. Obejmuje wieloetapowe szkolenia dla dorosłych i dzieci, a także spotkania rekreacyjne i wspólne żeglowanie dla członków klubu.

Jak przystąpić do Odyssey Sailing Club?

Aby zostać członkiem naszego klubu wystarczy wypełnić poniższy formularz weryfikacyjny:

  Akceptuję REGULAMIN Odyssey Sailing Club
  Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. na 144, poz.1201 z późn.zm). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

  saling2

  Co zyskujesz wstępując do Odyssey Sailing Club?

  • członkostwo w klubie upoważnia do 20% rabatu na zakup pakietu 4 etapów szkolenia podstawowego
  • 15% rabatu przy zakupie pakietu 2 etapów szkolenia regatowego
  • 10% rabatu przy zakupie pojedynczego szkolenia
  • oferty specjalne w postaci możliwości uczestnictwa w organizowanych tylko dla Klientów Odyssey spotkaniach i regatach żeglarskich w kraju i zagranicą
  • oferty specjalne na obozy i półkolonie dla dzieci

  W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 695 763 772 lub e-mail: [email protected]  Nissan Odyssey