Nissan Odyssey

NOWY Nissan X-Trail
Już od 102 000 zł i

NOWY Nissan X-Trail

Umów się na Jazdę Próbną

 Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. na 144, poz.1201 z późn.zm). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

Przygoda wzywa!

Weekendowe wypady czy codzienna jazda? Nowy Nissan X-Trail z odważną stylistyką i innowacyjnymi technologiami sprosta każdym warunkom. Nowy X-Trail z rozstawem osi o 75 mm większym od swojego poprzednika i szerokością większą o 40 mm oferuje bardziej przestronną kabinę pasażera.

Nowy Nissan X-Trail oferuje również całą gamę systemów bezpieczeństwa wspierających kierowcę w każdych warunkach. Pakiet Bezpieczeństwa to między innymi: ostrzeżenie o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, elektryczny hamulec awaryjny, rozpoznawanie znaków drogowych, adaptacyjne światła drogowe. W przypadku szybkiego wchodzenia w zakręty aktywna kontrola toru jazdy utrzymuje pojazd na obranym torze, natomiast system aktywnej kontroli ruchów nadwozia poprawia komfort doskonale tłumiąc nierówności nawierzchni.

xtrail2KOMFORT I WYGODA

Zastosowany w Murano napęd All Mode 4×4-i to cenny element wyposażenia z zakresu bezpieczeństwa. Kluczowa cecha układu jest umiejętność skutecznego rozkładu momentu obrotowego na każde z kół. System ESP (elektroniczny system stabilizacji toru jazdy) sprawia, że samochód lepiej reaguje na manewry kierowcy i jest bardziej dynamiczny, co czyni układ All Mode 4×4-i zaawansowanym technologicznie elementem wyposażenia, zapewniającym optymalne własności jezdne.

Zintegrowany z napędem na cztery koła system ABS, czujnikami pozostającymi w kontakcie z kluczowymi układami, Nissan Murano zapewnia reakcje samochodu zgodne z życzeniami kierowcy.

System wspomagania nagłego hamowania wykrywa konieczność hamowania awaryjnego i natychmiast przydziela maksymalną siłę na hamulce. EBD ( elektroniczny system rozdziału siły hamowania) dostosowuje siłę hamowania hamulców przednich i tylnych w zależności od rozkładu obciążenia samochodu. Z kolei system ABS zapobiega blokowaniu kół, umożliwiając prowadzenie bez poślizgu.

Karoseria Nissana Murano wykonana jest z wysokowytrzymałej stali, natomiast bezpieczeństwo wewnątrz pojazdu zapewnia zestaw poduszek powietrznych (AABS). 

Pomysłowa konstrukcja drugiego rzędu foteli. Dzięki systemowi elastycznej konfiguracji foteli, Nissan X-Trail oferuje w drugim rzędzie prawdziwą pierwszą klasę. Siedzenia dzielone w układzie 60/40 można przesunąć do przodu, powiększając przestrzeń bagażową, lub do tyłu, dając pasażerom więcej miejsca na nogi. Położenia pośrednie także są możliwe. Odchylenie oparcia do tyłu pomaga natomiast zrelaksować się w podróży. W X-Trailu można przewieźć przedmioty o długości do 2,6 m, a przestrzeń bagażowa umożliwia 18 konfiguracji jej aranżacji.

Opcjonalny trzeci rząd siedzeń w modelu Nissan X-Trail jest dzielony w układzie 50/50, co zapewnia większą elastyczność przy przewożeniu osób oraz sprzętu. Złożone siedzenia tworzą z podłogą bagażnika jednolitą, płaska powierzchnię.  Elektrycznie otwierana klapa bagażnika i tylne drzwi otwierane pod kątem 77 stopni. Tylne drzwi Nissana X-Trail otwierające się pod kątem niemal 80 stopni ułatwiają umieszczenie w środku fotelika dziecięcego lub deski snowboardowej. Drzwi bagażnika z opcjonalnym elektrycznym sterowaniem można otworzyć umieszczonym na nich przyciskiem, inteligentnym kluczykiem lub przełącznikiem znajdującym się obok fotela kierowcy.

xtrail1TECHNOLOGIA UŁATWIAJĄCA ŻYCIE

Nowy Nissan X-Trail z aerodynamicznym nadwoziem, nowoczesnym silnikiem i innowacyjną przekładnia Xtronic maksymalizuje efektywność i osiągi. X-Trail napędzany jest zaawansowanym silnikiem wysokoprężnym 1.6, zapewniającym osiągi na poziomie większych jednostek tego typu przy ograniczonych wartościach zużycia paliwa i emisji CO₂. Automatyczny system Start/Stop wyłącza silnik, kiedy nie musi pracować, np. w czasie oczekiwania na światłach. Rozwiązanie to przyczynia się do obniżenia zużycia paliwa. W najnowszej wersji bezstopniowej przekładni Xtronic tarcie zostało zredukowane o 40%, a zakres przełożeń jest większy niż niektórych 8 stopniowych skrzyniach automatycznych. Nowy tryb eco umożliwia ograniczenie zużycia paliwa za jednym naciśnięciem przycisku. Powyższe rozwiązania oraz wysoka kultura pracy dają poczucie dużej elastyczności zespołu napędowego.

BEZPIECZEŃSTWO

Inteligentne technologie zastosowane w nowym Nissanie X-Trail pomagają monitorować systemy pojazdu oraz jego otoczenie. System monitorowania ciśnienia w oponach, który informuje o spadku ciśnienia w ogumieniu, ostrzeżenie o zmęczeniu kierowcy – system, który wykrywa niepokojące objawy zmęczenia – senność i dekoncentrację kierowcy i sygnalizuje ostrzeżeniem na wyświetlaczu zintegrowanym z zestawem wskaźników. Rozpoznawanie znaków drogowych, adaptacyjne światła drogowe, układ kontroli dynamiki pojazdu (VDC), układ hamulcowy z ABS, układ wspomagania hamowania awaryjnego i opcjonalne systemy bezpieczeństwa takie jak elektryczny hamulec awaryjny, ostrzeżenie o pojeździe w martwym polu, ostrzeżenie o niezamierzonej zmianie pasa ruchu czy system kamer 360 stopni to systemy, które kompleksowo dbają o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących.

NISSAN CONNECT

Inteligentny i funkcjonalny system Nissan Connect jest wyposażony w bogata gamę funkcji, m.in. system audio ( Bluetooth, wejście iPod/USB), nawigację i zestaw głośnomówiący.

Wymiary NOWY Nissan X-Trail
Długość całkowita 4640 mm
Szerokość całkowita 1820 mm (1830 mm z 19” felgami)
Wysokość całkowita 1710 mm (1715 mm z bagażnikiem dachowym)
Rozstaw osi 2705 mm
Zużycie paliwa poszczególnych silników w cyklu mieszanym:
silnik 1.6 dCi diesel 2 WD MT (130 KM) 4.9l/100 KM, silnik 1.6 dCi diesel 2 WD Xtronic (130 KM) 5.1l/100 km, silnik 1.6 dCi diesel 4WD MT (130 KM) 5.3l/100 km. Podane parametry mają charakter orientacyjny – na stopień zużycia paliwa ma wpływ szereg czynników, m.in. sposób jazdy, ukształtowanie terenu oraz warunki pogodowe
Prezentowane w opisie dane, zdjęcia i parametry mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako oferta zawarcia umowy. W celu uzyskania szczegółów dotyczących cen i specyfikacji konkretnej wersji modelu prosimy o kontakt z Działem Samochodów Nowych.

Pliki do pobrania

Nissan Odyssey - Pliki NISSAN X-TRAIL CENNIK Pobierz
Nissan Odyssey - Pliki Broszura Pobierz
Nissan Odyssey - Akcesoria Akcesoria NOWY Nissan X-Trail Pobierz

Galeria

NOWY Nissan X-Trail - Nissan Odyssey
NOWY Nissan X-Trail - Nissan Odyssey
NOWY Nissan X-Trail - Nissan Odyssey
NOWY Nissan X-Trail - Nissan Odyssey
NOWY Nissan X-Trail - Nissan Odyssey
NOWY Nissan X-Trail - Nissan Odyssey
NOWY Nissan X-Trail - Nissan Odyssey
NOWY Nissan X-Trail - Nissan Odyssey
NOWY Nissan X-Trail - Nissan Odyssey
NOWY Nissan X-Trail - Nissan Odyssey
NOWY Nissan X-Trail - Nissan Odyssey
NOWY Nissan X-Trail - Nissan Odyssey
NOWY Nissan X-Trail - Nissan Odyssey
NOWY Nissan X-Trail - Nissan Odyssey
NOWY Nissan X-Trail - Nissan Odyssey
NOWY Nissan X-Trail - Nissan Odyssey

Filmy

Wszystkie materiały video, zdjęcia, grafiki i znaki towarowe są wyłączną własnością spółki Nissan Motor Co., Ltd. i/lub jej spółek zależnych (zwanych dalej łącznie "Nissan") lub własnością osób trzecich, które udzieliły zgody dla Nissan na ograniczone korzystanie z tych materiałów. Wszystkie materiały mają charakter wyłącznie poglądowy i informacyjny, i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. Więcej informacji i pełny regulamin znajduje się na stronie:http://newsroom.nissan-europe.com

Promocje

The new Nissan X-Trail: world’s best-selling SUV gets even better with higher-quality enhancements

X-TRAIL WYPRZEDAŻ 2017!

Szczegóły
The new Nissan Qashqai: premium crossover enhancements deliver outstanding new design, technology and performance

QASHQAI WYPRZEDAŻ 2017!

Szczegóły
mini2

AKCJA LATO -SPRAWDŹ PROMOCJĘ!

Szczegóły

Umów się na Jazdę Próbną Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. na 144, poz.1201 z późn.zm). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

Umów się na prezentację i jazdę próbną!
 Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie marketingowej Odyssey sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Górczewskiej 32 oraz na ich przetwarzanie w celach marketingowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 833). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie od Odyssey sp. z o.o. informacji drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002, o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy/a, iż podanie danych jest całkowicie dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych i ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

Odyssey Warszawa

ul. GÓRCZEWSKA 32
01-147 WARSZAWA
tel. 22 533 55 55
warszawa@nissan-odyssey.pl

SERWIS BLACHARSKI

ul. JAGIELLOŃSKA 55
03-301 WARSZAWA
tel. 22 811 80 90
blacharnia@odyssey-dealer.pl

Odyssey Pruszków

al. JEROZOLIMSKIE 466
05-800 PRUSZKÓW
tel. 22 730 36 00
pruszkow@nissan-odyssey.pl

Odyssey Częstochowa

ul. BUGAJSKA 6/8
42-200 CZĘSTOCHOWA
tel. 34 366 43 00
czestochowa@nissan-odyssey.pl

SAMOCHODY UŻYWANE

Ul. Wawelska 5 (Stadion Skra)
02-034 Warszawa
Tel. 22 533 55 55
Płatności kartą i gotówką do kwoty 10 000 zł Nissan Odyssey - Płatności

created & designed by Trendmark
Nissan Odyssey