Nissan Odyssey

Nissan Pulsar
Już od 59 900 zł i

Nissan Pulsar

Umów się na Jazdę Próbną

 Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. na 144, poz.1201 z późn.zm). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

Idealnie dopasowany.

Pragniesz samochodu, którego serce bije rytmem Twojego życia? Oczywiście! Dzięki swojej dynamicznej, przyciągającej wzrok stylistyce nowy Nissan Pulsar jest doskonałym towarzyszem wypraw. Atletyczne nadwozie i zgrabne linie boczne nadają mu atrakcyjny i muskularny wygląd, który doda Tobie pewności na drodze.

 

DOSKONAŁY I WYRAFINOWANY WYGLĄD

Stylistyka nowego Nissana Pulsar emanuje elegancją w każdym detalu. Integralnym dopełnieniem jego ekskluzywnej sylwetki są efektowne lampy przeciwmgielne i boczne okna, ujęte w chromowany kontur. Charakterystyczny tylni spojler Nissana Pulsar, wraz z kratką chłodnicy w kształcie litery V, nadaje mu drapieżny, sportowy wygląd, którego dopełnieniem są wyjątkowe lampy i światła wykonane w technologii LED. Dodajmy do tego spersonalizowane, felgi z diamentowym szlifem, a możesz być pewny, że będziecie przyciągać spojrzenia.

NAJBARDZIEJ PRZESTRONNY HATCHBACK W SWOJEJ KLASIE

Nissan Pulsar to mnóstwo swobody oraz miejsca nad głowa i na nogi dla kierowcy i pasażerów. Dzięki największej ilości miejsca na poziomie kolan w tej klasie pojazdów pasażerom podróżującym z tyłu nie grozi zmęczenie nawet podczas najdłuższych podróży. Miejsce na nogi na wysokości kolan to aż 692 mm.

WNĘTRZE NISSANA PULSAR

To połączenie elegancji i finezji: miękkie materiały i chromowane detale, wyjątkowo szeroki podłokietnik na drzwiach i znakomita widoczność w każdym kierunku. Komfort i wygodne użytkownika zapewniają również takie rozwiązania jak: inteligentny kluczyk I-Key, przycisk do uruchamiania silnika, automatycznie włączane reflektory i wycieraczki, oraz dwustrefowa klimatyzacja automatyczna.

ZAAWANSOWANY KOMPUTER POKŁADOWY

Kolorowy 5” wyświetlacz pokazuje wszystkie potrzebne informacje dotyczące układów wchodzących w system Safety Shield, systemu nawigacji aż po numer telefonu przychodzącego. Wyświetlacz został umieszczony tak, aby można było na niego spoglądać nie przerywając obserwacji drogi.

WIELOFUNKCYJNY WYŚWIETLACZ

Wielofunkcyjny wyświetlac pokazuje zużycie paliwa, pozostały zasięg pojazdu, temperaturę na zewnątrz oraz wyniki pomiaru wielkości miejsca parkingowego.


BEZPIECZEŃSTWO

W Nissanie Pulsar pakiet innowacyjnych i inteligentnych technologii przez cały czas monitoruje działanie systemów i sytuację dookoła pojazdu, aby kierowca mógł czuć się pewnie i bezpiecznie. Wykorzystując szereg czujników, a także kamerę cofania i przedni radar, zaawansowane systemy bezpieczeństwa współpracują ze sobą, aby ostrzegać o potencjalnych zagrożeniach i zagwarantować jak najskuteczniejszą ochronę kierowcy i pasażerów.


Ostrzeżenie o pojeździe w martwym polu – jeżeli z boku Nissana Pulsar, w martwym polu lusterka, znajdzie się inny pojazd, kierowcę powiadomi o tym dyskretny sygnał świetlny. A Jeśli kierowca zasygnalizuje zamiar zmiany pasa ruchu w sytuacji, kiedy inny pojazd znajduje się w niebezpiecznie małej odległości, światło zacznie pulsować i usłyszy sygnał dźwiękowy.

Ostrzeżenie o niezamierzonej zmianie pasa ruchu – jeśli Nissan Pulsar zacznie opuszczać pas ruchu w niekontrolowany sposób, kierowca zostanie ostrzeżony, system przypomina o konieczności skorygowania toru jazdy, chyba, że wcześniej został włączony kierunkowskaz.

Czujnik ciśnienia powietrza w oponach – wartość ciśnienia w poszczególnych kołach jest wyświetlana na ekranie, a jego spadek jest sygnalizowany kontrolką w zestawie wskaźników.

Elektryczny hamulec awaryjny – w przypadku wykrycia sytuacji grożącej najechaniu na tył pojazdu poprzedzającego system emituje sygnał dźwiękowy i wizualny. Jeżeli kierowca nie zareaguje, system automatycznie uruchomi hamulce.

Ostrzeżenie o poruszających się obiektach – to system monitorujący otoczenie ostrzega kierowcę o obiektach zbliżających się do pojazdu, które mogą znaleźć się poza zasięgiem wzroku kierowcy.


POJEMNY BAGAŻNIK

Mimo największej w swojej klasie ilości miejsca na tylnej kanapie Nissan Pulsar oferuje pojemny bagażnik, w sam raz na rodzinne wyjazdy. Po złożeniu tylnych siedzeń pojemność bagażnika wzrasta z 385 do 1 395 litrów. Dzięki czterem opcjom ustawienia siedzeń i tylnej kanapie dzielonej w stosunku 60/40 w bagażniku zmieszczą się nawet tak nieporęczne przedmioty jak sprzęt golfowy, wózek dziecięcy czy rower.


Wymiary Nissan Pulsar
Długość całkowita 4387 mm
Rozstaw osi 2700 mm
Szerokość całkowita 1768 mm
Wysokość całkowita 1520 mm
Zużycie paliwa poszczególnych silników w cyklu mieszanym:
silnik 1.2 DIG-T MT (115 KM) 5.1 l/100 km, silnik 1.5 dCi MT (110 KM) 3.6l/100 km. Podane parametry mają charakter orientacyjny – na stopień zużycia paliwa ma wpływ szereg czynników, m.in. sposób jazdy, ukształtowanie terenu oraz warunki pogodowe
Prezentowane w opisie dane, zdjęcia i parametry mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako oferta zawarcia umowy. W celu uzyskania szczegółów dotyczących cen i specyfikacji konkretnej wersji modelu prosimy o kontakt z Działem Samochodów Nowych.

Pliki do pobrania

Nissan Odyssey - Pliki NISSAN PULSAR CENNIK Pobierz
Nissan Odyssey - Pliki BROSZURA Pobierz
Nissan Odyssey - Akcesoria Akcesoria Nissan Pulsar Pobierz

Galeria

Nissan Pulsar - Nissan Odyssey
Nissan Pulsar - Nissan Odyssey
Nissan Pulsar - Nissan Odyssey
Nissan Pulsar - Nissan Odyssey
Nissan Pulsar - Nissan Odyssey
Nissan Pulsar - Nissan Odyssey
Nissan Pulsar - Nissan Odyssey
Nissan Pulsar - Nissan Odyssey
Nissan Pulsar - Nissan Odyssey
Nissan Pulsar - Nissan Odyssey
Nissan Pulsar - Nissan Odyssey
Nissan Pulsar - Nissan Odyssey

Filmy

Wszystkie materiały video, zdjęcia, grafiki i znaki towarowe są wyłączną własnością spółki Nissan Motor Co., Ltd. i/lub jej spółek zależnych (zwanych dalej łącznie "Nissan") lub własnością osób trzecich, które udzieliły zgody dla Nissan na ograniczone korzystanie z tych materiałów. Wszystkie materiały mają charakter wyłącznie poglądowy i informacyjny, i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. Więcej informacji i pełny regulamin znajduje się na stronie:http://newsroom.nissan-europe.com

Promocje

The new Nissan X-Trail: world’s best-selling SUV gets even better with higher-quality enhancements

X-TRAIL WYPRZEDAŻ 2017!

Szczegóły
The new Nissan Qashqai: premium crossover enhancements deliver outstanding new design, technology and performance

QASHQAI WYPRZEDAŻ 2017!

Szczegóły
mini2

AKCJA LATO -SPRAWDŹ PROMOCJĘ!

Szczegóły

Umów się na Jazdę Próbną Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. na 144, poz.1201 z późn.zm). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

Umów się na prezentację i jazdę próbną!
 Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie marketingowej Odyssey sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Górczewskiej 32 oraz na ich przetwarzanie w celach marketingowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 833). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie od Odyssey sp. z o.o. informacji drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002, o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy/a, iż podanie danych jest całkowicie dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych i ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

Odyssey Warszawa

ul. GÓRCZEWSKA 32
01-147 WARSZAWA
tel. 22 533 55 55
warszawa@nissan-odyssey.pl

SERWIS BLACHARSKI

ul. JAGIELLOŃSKA 55
03-301 WARSZAWA
tel. 22 811 80 90
blacharnia@odyssey-dealer.pl

Odyssey Pruszków

al. JEROZOLIMSKIE 466
05-800 PRUSZKÓW
tel. 22 730 36 00
pruszkow@nissan-odyssey.pl

Odyssey Częstochowa

ul. BUGAJSKA 6/8
42-200 CZĘSTOCHOWA
tel. 34 366 43 00
czestochowa@nissan-odyssey.pl

SAMOCHODY UŻYWANE

Ul. Wawelska 5 (Stadion Skra)
02-034 Warszawa
Tel. 22 533 55 55
Płatności kartą i gotówką do kwoty 10 000 zł Nissan Odyssey - Płatności

created & designed by Trendmark
Nissan Odyssey