Nissan Odyssey

Nowy Nissan Navara
Już od 128 630 zł i

Nowy Nissan Navara

Umów się na Jazdę Próbną

 Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. na 144, poz.1201 z późn.zm). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

Moc i inteligentna technologia.

Nissan Navara to połączenie pickupa – samochodu przeznaczonego do ciężkiej pracy oraz samochodu rekreacyjnego. Dzięki swojej sile, stylowi oraz inteligentnej technologii Nissan Navara jest wydajnym pickupem Nissana, który wie jak zabrać się do działania – niezależnie czy jest to ostra praca czy dobra zabawa.

Model Navara zapewnia doskonałe właściwości nadwozia typu pickup, a dodatkowo dba o komfort obsługi i pracy oraz gwarantuje znakomite wrażenia z jazdy.

DESIGN I FUNKCJONALNOŚĆ

Sportowa stylistyka przodu, kabina pasażerska z pełnym wyposażeniem, wyjątkowo solidna konstrukcja oraz niezwykłe możliwości dla miłośników dynamicznej jazdy w terenie. Uroda i ciężka praca idą w parze – Navara łączy ciekawą stylistykę z własnościami użytkowymi: wysokość nadwozia i poszerzone otwory nadkoli zapewniają większy prześwit i lepsze właściwości przy jeździe na nierównym terenie. Układ zawieszenia i kierowniczy o wysokiej wydajności zapewniają elastyczny rozkład mocy, szybką reakcję na manewry kierownicą oraz wyjątkową zwinność. Bardzo solidne podwozie jest oparte na ramie z belkami poprzecznymi i charakteryzuje się duża wytrzymałością na rozciąganie.

W bogatszych wersjach Nissana Navara znajdziemy dwustrefową klimatyzację, elektryczne sterowanie i podgrzewanie lusterek, radio ze zmieniarkę płyt CD, tempomat, system audio BOSE z 8 głośnikami. Dzięki temu można odtworzyć płyty z CD i DVD, skonfigurować transmisję strumieniową z urządzeń Bluetooth oraz słuchać muzyki z odtwarzacza MP3,iPoda lub pendrive’a.

 

PRAKTYCZNA POWIERZCHNIA

Nissan Navara posiada najbardziej praktyczny kształt powierzchni załadunkowej w swojej klasie, ponieważ pomiędzy nadkolami zapewniono znacznie ponad metr przestrzeni użytkowej. Tam, gdzie jest to dozwolone prawem, można opuścić tylną klapę, wydłużając w ten sposób powierzchnię załadunku o prawie 2 metry w przypadku wersji Double Cab i o prawie 2,4 m w przypadku wersji King Cab. Ulepszony kształt opływowego, rurowego bagażnika dachowego (standard w wersji LE i V6) redukuje opór wiatru. Nośność bagażnika wynosi 56 kg. Drugi rząd siedzeń w kabinie Double Cab można złożyć w proporcji 60/40, a pomysłowy system składania tworzy jeszcze więcej przestrzeni na bagaż.

SYSTEM C-CHANNEL

System C-Channel z szynami opartymi na nowatorskim projekcie doskonale nadaje się do zabezpieczania wszelkich rodzajów przewożonego ładunku. Dwie szyny przymocowane są do powierzchni załadunkowej, a kolejne dwie biegną wzdłuż wewnętrznych górnych krawędzi aż do jej końca. Jest to elastyczne rozwiązanie, które pozwala w szybki sposób zabezpieczyć transportowany towar.

STABILNY I BEZPIECZNY

System ESP automatycznie uaktywnia ABS, kontrolę trakcji oraz funkcje sterowania, aby ułatwić panowanie nad pojazdem podczas ciasnych manewrów. Dzięki blokadzie mechanizmu różnicowego kierowca może zablokować mechanizm różnicowy tylnej osi, co pozwala utrzymać maksymalna trakcję.

 

Wymiary Nowy Nissan Navara
Kabina King Cab: wysokość całkowita 1771 mm, długość całkowita 5222 mm, szerokość całkowita: 1848 mm,
Podłoga – wysokość 457 mm, długość 1861 mm, szerokość 1560 mm.

Kabina Double Cab : wysokość całkowita 1913 mm (z relingami), długość całkowita 5295 mm/5396 mm (wersja z otwartą klapą załadunkową), szerokość całkowita 1848 mm, podłoga – wysokość 457 mm, długość 1511 mm/1611 (wersja z otwartą klapa załadunkową), szerokość 1560 mm.
Zużycie paliwa poszczególnych silników w cyklu mieszanym:
King Cab silnik 2.5 D 6 M/T (144 KM) 8.2l/100 km, Double Cab silnik 2.5 D 6 M/T ( 190 KM) 8.4l/100 km, Double Cab silnik 2.5 D 5 A/T ( 190 KM) 8.9l/100 km, Double Cab silnik 3.0 D V6 ( 231 KM) 7 A/T 9.5l/100 km. Podane parametry mają charakter orientacyjny – na stopień zużycia paliwa ma wpływ szereg czynników, m.in. sposób jazdy, ukształtowanie terenu oraz warunki pogodowe
Prezentowane w opisie dane, zdjęcia i parametry mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako oferta zawarcia umowy. W celu uzyskania szczegółów dotyczących cen i specyfikacji konkretnej wersji modelu prosimy o kontakt z Działem Samochodów Nowych.

Pliki do pobrania

Nissan Odyssey - Pliki NISSAN NAVARA CENNIK Pobierz
Nissan Odyssey - Pliki BROSZURA Pobierz
Nissan Odyssey - Akcesoria Akcesoria Nowy Nissan Navara Pobierz

Galeria

Nowy Nissan Navara - Nissan Odyssey
Nowy Nissan Navara - Nissan Odyssey
Nowy Nissan Navara - Nissan Odyssey
Nowy Nissan Navara - Nissan Odyssey
Nowy Nissan Navara - Nissan Odyssey
Nowy Nissan Navara - Nissan Odyssey
Nowy Nissan Navara - Nissan Odyssey
Nowy Nissan Navara - Nissan Odyssey
Nowy Nissan Navara - Nissan Odyssey
Nowy Nissan Navara - Nissan Odyssey
Nowy Nissan Navara - Nissan Odyssey
Nowy Nissan Navara - Nissan Odyssey

Filmy

Wszystkie materiały video, zdjęcia, grafiki i znaki towarowe są wyłączną własnością spółki Nissan Motor Co., Ltd. i/lub jej spółek zależnych (zwanych dalej łącznie "Nissan") lub własnością osób trzecich, które udzieliły zgody dla Nissan na ograniczone korzystanie z tych materiałów. Wszystkie materiały mają charakter wyłącznie poglądowy i informacyjny, i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. Więcej informacji i pełny regulamin znajduje się na stronie:http://newsroom.nissan-europe.com

Promocje

The new Nissan X-Trail: world’s best-selling SUV gets even better with higher-quality enhancements

X-TRAIL 2019!

Szczegóły
The new Nissan Qashqai: premium crossover enhancements deliver outstanding new design, technology and performance

QASHQAI WYPRZEDAŻ 2018!

Szczegóły
Nissan volunteers its toughest pickup to help tackle plastic pollution on Europe’s most remote beaches

NAVARA WYPRZEDAŻ 2018!

Szczegóły

Umów się na Jazdę Próbną Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. na 144, poz.1201 z późn.zm). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

Umów się na prezentację i jazdę próbną!
 Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie marketingowej Odyssey sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Górczewskiej 32 oraz na ich przetwarzanie w celach marketingowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 833). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie od Odyssey sp. z o.o. informacji drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002, o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy/a, iż podanie danych jest całkowicie dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych i ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

Odyssey Warszawa

ul. GÓRCZEWSKA 32
01-147 WARSZAWA
tel. 22 533 55 55
[email protected]

SERWIS BLACHARSKI

ul. JAGIELLOŃSKA 55
03-301 WARSZAWA
tel. 22 811 80 90
[email protected]

Odyssey Pruszków

al. JEROZOLIMSKIE 466
05-800 PRUSZKÓW
tel. 22 730 36 00
[email protected]

Odyssey Częstochowa

ul. BUGAJSKA 6/8
42-200 CZĘSTOCHOWA
tel. 34 366 43 00
[email protected]

SAMOCHODY UŻYWANE

Ul. Wawelska 5 (Stadion Skra)
02-034 Warszawa
Tel. 22 533 55 55
Płatności kartą i gotówką do kwoty 10 000 zł Nissan Odyssey - Płatności

created & designed by Trendmark
Nissan Odyssey