Nissan Micra
Już od 71 000 zł i

Nissan Micra

Umów się na Jazdę Próbną

  Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. na 144, poz.1201 z późn.zm). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

  Sportowa sylwetka! Ekspresyjne wzornictwo!

  Dzięki wyrazistej i inspirującej stylizacji wiodącym w swojej klasie rozwiązaniom oraz najwyższemu poziomowi komfortu Nissan MICRA piątej generacji oferuje wspaniałe wrażenia dla jego użytkowników. Baw się nim po swojemu!

  SPORTOWY DESING

  Dynamiczne i eleganckie proporcje świadczą o tym, że design nowego Nissana Micra pokazuje silne inspiracje samochodami sportowymi. Wyrazisty styl podkreślają ekskluzywne detale, jak choćby klamki tylnych drzwi, spojler dachowy czy charakterystyczne przednie światła w technologii LED oraz wyjątkowa gama kolorów nadwozia.

  ENERGETYZUJĄCE TECHNOLOGIE

  Jazda nowym Nissanem Micra to emocjonujące doświadczenie także dzięki ekskluzywnemu, nowemu systemowi audio BOSE PERSONAL  i wiodącym w tej klasie pojazdów rozwiązaniom technicznym. Za ich sprawą każda podróż jest inspirującym i poprawiającym samopoczucie przeżyciem.

  ZŁAP MNIE, JEŚLI POTRAFISZ

  Zwinny i pewny siebie, nowy Nissan Micra w wyjątkowy sposób łączy zwinność i komfort jazdy. Dzięki bardzo dobrej sztywności nadwozia, nisko położonemu środkowi ciężkości oraz systemowi aktywnej kontroli zawieszenia nowy Nissan Micra precyzyjnie reaguje na polecenia kierowcy, a dynamiczne i oszczędne silniki zapewniają przyspieszenie zachęcające do dynamicznej jazdy.

  ZAPROJEKTOWANY JAKO TWOJA PRZESTRZEŃ

  Dzięki idealnej pozycji za kierownicą, ergonomicznym fotelom zapobiegającym zmęczeniu, wygodnemu dostępowi do elementów sterowania oraz znakomitemu wyciszeniu wnętrza nowy Nissan Micra zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Nowa Micra jest dłuższa, szersza i niższa od poprzedniczki. Kabina odznacza się wysoką jakością wykończenia w dwóch odcieniach i z wykorzystaniem miękkich w dotyku materiałów. Dzięki doskonałej organizacji przestrzeni pięciodrzwiowe nadwozie oferuje osobom podróżującym na przednich fotelach najwyższy w tej klasie poziom ergonomii, bez uszczerbku dla komfortu podróżowania na tylnej kanapie. Całości dopełnia oferujący sporą ilość miejsca bagażnik.

  NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

  Wyobraź sobie, że mógłbyś iść przez życie z jeszcze większą przebojowością – czerpać więcej przyjemności z jazdy, pewniej czuć się za kierownicą i utrzymywać stały kontakt z otoczeniem. To sa własnie założenia inteligentnej mobilności Nissana. Nowy Nissan Micra dodaje pewności siebie za sprawą systemów, które obserwują otoczenie i ruch innych pojazdów, a nawet interweniują, aby pomóc Ci w unikaniu kłopotów. Im bezpieczniej czujesz się za kierownicą tym bardziej możesz cieszyć się z jazdy. Nowy Nissan Micra dostępny jest z pakietem technologii dbających o Twoje bezpieczeństwo: system rozpoznawania znaków drogowych, automatyczne reflektory przednie, system ostrzegania o obiektach w martwym polu, system wspomagania ruszania pod górę.


  NAGŁOŚNIENIE BOSE PERSONAL

  System BOSE Personal zapewnia łącznie 6 głośników – pozostałe znajdują się w przednich drzwiach i słupkach A. Inżynierowie BOSE i Nissana wspólnie postanowili postawić na jakość, a nie na ilość. Wykorzystano w nim wydajny, a jednocześnie lekki wzmacniacz, który ukryto pod siedzeniem kierowcy i który zapewnia otoczenie dźwiękowe wypełniające całą przestrzeń bez potrzeby montowania zajmującego dużo miejsca głośnika niskotonowego. System BOSE Personal jest dostępny standardowo w wersji Tekna i opcjonalnie w wersjach Acenta i N-Connecta.

  Wymiary Nissan Micra
  Wysokość całkowita 1455 mm
  Rozstaw osi mm
  Długość całkowita 3999 mm
  Szerokość całkowita 1743 mm
  Prezentowane w opisie dane, zdjęcia i parametry mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako oferta zawarcia umowy. W celu uzyskania szczegółów dotyczących cen i specyfikacji konkretnej wersji modelu prosimy o kontakt z Działem Samochodów Nowych.

  Pliki do pobrania

  Nissan Odyssey - Pliki Nissan Micra cennik Pobierz
  Nissan Odyssey - Akcesoria Akcesoria Nissan Micra Pobierz

  Galeria

  Nissan Micra - Nissan Odyssey
  Nissan Micra - Nissan Odyssey
  Nissan Micra - Nissan Odyssey
  Nissan Micra - Nissan Odyssey
  Nissan Micra - Nissan Odyssey
  Nissan Micra - Nissan Odyssey
  Nissan Micra - Nissan Odyssey
  Nissan Micra - Nissan Odyssey
  Nissan Micra - Nissan Odyssey
  Nissan Micra - Nissan Odyssey

  Filmy

  Wszystkie materiały video, zdjęcia, grafiki i znaki towarowe są wyłączną własnością spółki Nissan Motor Co., Ltd. i/lub jej spółek zależnych (zwanych dalej łącznie "Nissan") lub własnością osób trzecich, które udzieliły zgody dla Nissan na ograniczone korzystanie z tych materiałów. Wszystkie materiały mają charakter wyłącznie poglądowy i informacyjny, i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. Więcej informacji i pełny regulamin znajduje się na stronie:http://newsroom.nissan-europe.com

  Oferty specjalne

  NOWY NISSAN X-TRAIL OD RĘKI

  Szczegóły

  NOWY NISSAN QASHQAI AUTA OD RĘKI!

  Szczegóły

  NISSAN JUKE AUTA OD RĘKI!

  Szczegóły

  NISSAN TOWNSTAR AUTA OD RĘKI!

  Szczegóły

  NISSAN LEAF AUTA OD RĘKI!

  Szczegóły

  NISSAN MICRA AUTA OD RĘKI OD RĘKI!

  Szczegóły

  Stacje ładujące WALLBOX

  Szczegóły

  PAKIETY PRZEGLĄDÓW OKRESOWYCH

  Szczegóły

  PROMOCJA NA KOŁA ZIMOWE

  Szczegóły

  Odyssey Warszawa

  ul. GÓRCZEWSKA 32
  01-147 WARSZAWA
  tel. 22 533 55 55
  [email protected]

  Odyssey Częstochowa

  ul. BUGAJSKA 6/8
  42-200 CZĘSTOCHOWA
  tel. 34 368 21 22
  [email protected]

  Odyssey Kielce

  ul. 1 MAJA 254
  25-646 KIELCE
  tel. 41 300 70 70
  [email protected]

  Odyssey Lublin

  DROGA MĘCZENNIKÓW MAJDANKA 74A
  20-325 LUBLIN
  tel. 22 533 55 90
  [email protected]

  SERWIS BLACHARSKI

  ul. JAGIELLOŃSKA 55
  03-301 WARSZAWA
  tel. 22 811 80 90
  [email protected]

  SAMOCHODY UŻYWANE

  ul. GÓRCZEWSKA 32
  01-147 WARSZAWA
  tel. 22 533 55 55
  [email protected]
  Płatności kartą i gotówką do kwoty 10 000 zł Nissan Odyssey - Płatności

  created & designed by Trendmark
  Nissan Odyssey