Nissan Odyssey

NISSAN NT 400 CABSTAR
Już od 77 455 zł i

NISSAN NT 400 CABSTAR

Umów się na Jazdę Próbną

 Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. na 144, poz.1201 z późn.zm). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

Unowocześni Twój biznes.

Maksymalna wydajność w połączeniu z funkcjonalną kabiną, najlepszą w swojej klasie ładownością i komfortem przy obniżonym koszcie zakupu. Czego więcej można oczekiwać Twój biznes?

Odkryj Nissana NT400 Cabstar.

Idealna widoczność z bezpiecznej i wygodnej kabiny czyni Nissana NT400 Cabstar doskonałą ciężarówką. Dzięki dużej ładowności i łatwości stosowania różnego rodzaju zabudów NT400 Cabstar jest tak popularny na całym świecie, a 3-letnia gwarancja to tylko dodatek.

Aby sprostać wymaganiom nowoczesnego biznesu NT400 Cabstar jest gotowy do pracy natychmiast po wydaniu z salonu. 3 letnia gwarancja obowiązuje na wszystkie fabryczne zabudowy Nissana. Części do zabudowy są dostarczane przez firmę Scattolini.

BEZPIECZEŃSTWO DZIĘKI SILE I ZWROTNOŚCI

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Twoje i przewożonych przez Ciebie ładunkow. Dlatego  też standardem we wszystkich Nissanach CABSTAR są przednie i tylne hamulce tarczoweopcjonalnymi systemami ABS i EBD (elektroniczny rozdział sił hamowania), zapewniające  optymalne hamowanie. Przewidywalne zachowanie na drodze oraz najwyższej klasy widoczność z  pozycji kierowcy przyczyniają się do wysokiego poziomu bezpieczeństwa pojazdu. Wycieraczki  zostały zaprojektowane z myślą o jak największej powierzchni działania. NT400 Cabstar oferuje największą przestrzeń ładunkową i maksymalną ładowność. Prostota oznacza tańszy rozwój i niższe koszty serwisu. Dostępny z pojedynczą i podwójną kabiną oraz z możliwością zabudowy dopasowanej do Twojego  biznesu.

Wymiary NISSAN NT 400 CABSTAR
Pojazd dostępny jest w wersji standardowej oraz HD o DMC 3,5 t, z rozstawem osi 2,5 m, 2,9 m lub 3,4 m, podwójnymi tylnymi kołami i pojedynczą lub podwójną kabiną. W kompleksowej ofercie Nissana CABSTAR każdy znajdzie wersję dla siebie.
Zużycie paliwa poszczególnych silników w cyklu mieszanym:
Brak danych Podane parametry mają charakter orientacyjny – na stopień zużycia paliwa ma wpływ szereg czynników, m.in. sposób jazdy, ukształtowanie terenu oraz warunki pogodowe
Prezentowane w opisie dane, zdjęcia i parametry mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako oferta zawarcia umowy. W celu uzyskania szczegółów dotyczących cen i specyfikacji konkretnej wersji modelu prosimy o kontakt z Działem Samochodów Nowych.

Pliki do pobrania

Nissan Odyssey - Pliki NISSAN NT400 CENNIK Pobierz
Nissan Odyssey - Pliki Broszura Pobierz
Nissan Odyssey - Akcesoria Akcesoria NISSAN NT 400 CABSTAR Pobierz

Galeria

NISSAN NT 400 CABSTAR - Nissan Odyssey
NISSAN NT 400 CABSTAR - Nissan Odyssey
NISSAN NT 400 CABSTAR - Nissan Odyssey
NISSAN NT 400 CABSTAR - Nissan Odyssey

Filmy

Wszystkie materiały video, zdjęcia, grafiki i znaki towarowe są wyłączną własnością spółki Nissan Motor Co., Ltd. i/lub jej spółek zależnych (zwanych dalej łącznie "Nissan") lub własnością osób trzecich, które udzieliły zgody dla Nissan na ograniczone korzystanie z tych materiałów. Wszystkie materiały mają charakter wyłącznie poglądowy i informacyjny, i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. Więcej informacji i pełny regulamin znajduje się na stronie:http://newsroom.nissan-europe.com

Promocje

The new Nissan X-Trail: world’s best-selling SUV gets even better with higher-quality enhancements

X-TRAIL WYPRZEDAŻ 2017!

Szczegóły
The new Nissan Qashqai: premium crossover enhancements deliver outstanding new design, technology and performance

QASHQAI WYPRZEDAŻ 2017!

Szczegóły
mini2

AKCJA LATO -SPRAWDŹ PROMOCJĘ!

Szczegóły

Umów się na Jazdę Próbną Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. na 144, poz.1201 z późn.zm). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

Umów się na prezentację i jazdę próbną!
 Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie marketingowej Odyssey sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Górczewskiej 32 oraz na ich przetwarzanie w celach marketingowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 833). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie od Odyssey sp. z o.o. informacji drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002, o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy/a, iż podanie danych jest całkowicie dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych i ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

Odyssey Warszawa

ul. GÓRCZEWSKA 32
01-147 WARSZAWA
tel. 22 533 55 55
warszawa@nissan-odyssey.pl

SERWIS BLACHARSKI

ul. JAGIELLOŃSKA 55
03-301 WARSZAWA
tel. 22 811 80 90
blacharnia@odyssey-dealer.pl

Odyssey Pruszków

al. JEROZOLIMSKIE 466
05-800 PRUSZKÓW
tel. 22 730 36 00
pruszkow@nissan-odyssey.pl

Odyssey Częstochowa

ul. BUGAJSKA 6/8
42-200 CZĘSTOCHOWA
tel. 34 366 43 00
czestochowa@nissan-odyssey.pl

SAMOCHODY UŻYWANE

Ul. Wawelska 5 (Stadion Skra)
02-034 Warszawa
Tel. 22 533 55 55
Płatności kartą i gotówką do kwoty 10 000 zł Nissan Odyssey - Płatności

created & designed by Trendmark
Nissan Odyssey