5 GWIAZDEK EURO NCAP DLA PULSARA!

Dodano dnia: 06.11.14 o godzinie 11:52

W niezależnych testach przeprowadzonych przez organizację EuroNCAP kolejny model Nissana zdobył pięć gwiazdek. Wynik Nissana Pulsara oznacza więc hat-trick dla marki, po tym jak kilka tygodni wcześniej nowy X-Trail i nowy Qashqai również uzyskały tę maksymalną ocenę za poziom bezpieczeństwa.

W raporcie z testów zderzeniowych EuroNCAP podkreślone zostały –  imponującą wytrzymałość konstrukcji modelu Pulsar, uznano ochronę nóg i kości udowych za dobrą, a nawet w najtrudniejszym teście uderzenia w słup manekiny były dobrze chronione przed urazami. Maksymalną liczbą punktów nagrodzono ochronę najmłodszych pasażerów (manekin odpowiadający półtorarocznemu dziecku) oraz pochwalono skuteczność ochrony pieszych w trakcie zdarzenia drogowego z ich udziałem.

Bezpieczeństwo wbudowane w konstrukcję modelu Pulsar

Rezultaty testów EuroNCAP potwierdzają wyniki analizy bezpieczeństwa Nissana Pulsar przeprowadzonej przez samego producenta oraz wskazują na wyjątkowy poziom ochrony kierowcy i pasażerów. Bezpieczeństwo od dawna jest podstawą założeń projektowych i konstrukcyjnych pojazdów marki Nissan, a swoim zaangażowaniem w rozwój systemów bezpieczeństwa zarówno biernego, jak i czynnego firma wyróżnia się na tle konkurencji.

W modelu Nissan Pulsar zastosowano rozwiązania niedostępne wcześniej w tym segmencie, miedzy innymi ostrzeżenie o poruszających się obiektach. Zaawansowany układ wykorzystuje możliwości wysoko ocenianego systemu kamer 360° i pełni rolę cyfrowego pilota, który pomaga kierowcy dostrzec obiekty mogące pojawić się na drodze w trakcie cofania. Kupujący model Nissan  Pulsar może także liczyć na inne systemy podnoszące bezpieczeństwo – elektryczny hamulec awaryjny, ostrzeżenie o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, ostrzeżenie o pojeździe w martwym polu i wysoce skuteczne reflektory wykonane w technologii LED.

Pulsar wprowadza jakość i innowacyjność Nissana do segmentu C

Nissan Pulsar, zaprezentowany oficjalnie na październikowym Salonie Motoryzacyjnym w Paryżu, jest już w sprzedaży w całej Europie. Samochód łączy funkcjonalność z technologią i jakością w sposób zmieniający standardy wartości w segmencie. Nowy Pulsar, spokrewniony z nagradzanymi i doskonale sprzedającymi się crossoverami Nissana, został zaprojektowany specjalnie pod kątem oczekiwań klientów zainteresowanych modelami z segmentu C i charakteryzuje się wyjątkową funkcjonalnością, w tym największą ilością miejsca na nogi z tyłu w swojej klasie.

Nissan Pulsar jest oferowany z dwoma, a już wkrótce z trzema silnikami do wyboru. Wszystkie trzy jednostki – o mocy 110, 115 i 190 KM – są standardowo wyposażone w system Stop/Start przyczyniający się do obniżenia emisji CO2 i zużycia paliwa.

Źródło informacji: NSCEE http://www.newsroom.nissan-europe.com/pl

Odyssey Warszawa

ul. GÓRCZEWSKA 32
01-147 WARSZAWA
tel. 22 533 55 55
[email protected]

Odyssey Częstochowa

ul. BUGAJSKA 6/8
42-200 CZĘSTOCHOWA
tel. 34 368 21 22
[email protected]

Odyssey Kielce

ul. 1 MAJA 254
25-646 KIELCE
tel. 41 300 70 70
[email protected]

Odyssey Lublin

DROGA MĘCZENNIKÓW MAJDANKA 74A
20-325 LUBLIN
tel. 22 533 55 90
[email protected]

SERWIS BLACHARSKI

ul. JAGIELLOŃSKA 55
03-301 WARSZAWA
tel. 22 811 80 90
[email protected]

SAMOCHODY UŻYWANE

ul. GÓRCZEWSKA 32
01-147 WARSZAWA
tel. 22 533 55 55
[email protected]
Płatności kartą i gotówką do kwoty 10 000 zł Nissan Odyssey - Płatności

created & designed by Trendmark
Nissan Odyssey