Nissan Odyssey

Prowadzimy własny komis dealerski, w którym mogą Państwo kupić samochód pewny i sprawdzony, a także zostawić w rozliczeniu Państwa dotychczasowe auto, dokonać jego bezpłatnej wyceny i oceny stanu technicznego. Aby ułatwić naszym Klientom wszelkie procedury i formalności związane z kupnem nowego auta umożliwiamy również użytkowanie dotychczasowego samochodu do momentu odbioru nowego.

Paweł Dyoniziak Kierownik Działu Samochodów Używanych

tel.: 22 533 55 55
dyoniziak.p@odyssey-dealer.pl

Rafał Paciukanis Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 22 533 55 73, 666 868 559
paciukanis.r@odyssey-dealer.pl

Karol Kopyt Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 22 533 55 67, 516-057-693
kopyt.k@odyssey-dealer.pl

PATRYK SZUPLIŃSKI SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

tel.: 22 533 55 11, 734 495 093
szuplinski.p@odyssey-dealer.pl

Mateusz Szlaga Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 22 533 55 65, 501 099 898
szlaga.m@odyssey-dealer.pl

Kamil Abulsayen Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 22 533 55 42, 666-868-494
abulsayen.k@odyssey-dealer.pl

Promocje

juke1

JUKE 2016 PROMOCJA!

Szczegóły
8

X-TRAIL 2016 PROMOCJA!

Szczegóły
7

QASHQAI RABAT DO 12 000 ZŁ!

Szczegóły

Umów się na Jazdę Próbną



captcha
 Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. na 144, poz.1201 z późn.zm). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

Odyssey Warszawa

ul. GÓRCZEWSKA 32
01-147 WARSZAWA
tel. 22 533 55 55
warszawa@nissan-odyssey.pl

Odyssey Pruszków

al. JEROZOLIMSKIE 466
05-800 PRUSZKÓW
tel. 22 730 36 00
pruszkow@nissan-odyssey.pl

Odyssey Częstochowa

ul. BUGAJSKA 6/8
42-200 CZĘSTOCHOWA
tel. 34 366 43 00
czestochowa@nissan-odyssey.pl

SERWIS BLACHARSKI

ul. JAGIELLOŃSKA 55
03-301 WARSZAWA
tel. 22 811 80 90
blacharnia@odyssey-dealer.pl
Płatności kartą i gotówką do kwoty 10 000 zł Nissan Odyssey - Płatności

created & designed by Trendmark
Nissan Odyssey